‍ مصاحبه رادیو فرهنگ با علی عزیزی در خصوص آخرین وضعیت عباس لسانی

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) علی عزیزی فعال مدنی ساکن ارومیه در خصوص آخرین وضعیت عباس لسانی فعال سیاسی و سرشناس ساکن اردبیل می گوید: «آقای لسانی ۲۵ دی‌ماه 97 پس از برگزاری جلسه دادگاه در شعبه ۲ دادگاه انقلاب تبریز بازداشت شده و از آن زمان تا کنون اجازه تماس تلفنی و ملاقات با خانواده اش نداشته و هیچ اطلاعی از او نداریم».

علی عزیزی ازنزدیکان آقای لسانی در ادامه گفت: «معاون دادستان اردبیل در پاسخ به پیگیری های رقیه علیزاده، همسر آقای لسانی به او گفته هنوز زنده است و در صورت مرگش جنازه اش را به شما تحویل می دهیم».
به باور بستگان و نزدیکان آقای لسانی او از لحظه بازداشت دست به اعتصاب غذا زده است.

پیش از این قاضی نونهال، معاون دادستان اردبیل به خانواده لسانی گفته بود که او از زمان بازداشت در بند قرنطینه زندان اردبیل دست به اعتصاب غذا زده و مدعی شده پزشک ماموری صحت سلامتی وی را تحت نظارت دارد و ایشان در سلامتی کامل هستند.

پیش‌تر در روز شنبه ۶ بهمن‌ماه ۹۷، قاضی نونهال معاون دادستان اردبیل به خانواده این فعال مدنی گفته‌بود که آقای لسانی فعلا ممنوع الملاقات بوده و زیر نظر پزشک قرار دارد.

عباس لسانی فعال سرشناس ساکن اردبیل که روز شنبه ۱۵ دی‌ماه و در حین خروج از خانه به محل‌کار خود از سوی نیروهای امنیتی اردبیل بازداشت شده‌بود، جهت اجرای حکم ۱۰ ماه حبس تعزیری به زندان تبریز منتقل شده‌بود.
توجه شما را به شنيدن اين گفتگو جلب مينماييم

Comments: 0

رفتن به نوار ابزار