یک هوادار تروریسم مشاور شهردار تبریز شد!

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) ایرج شهین باهر، شهردار تبریز، شخصی غیربومی به نام «بختیارعزت‌پناه» را به عنوان مشاور خود در امور برنامه‌ریزی توسعه شهری منصوب کرد.

بررسی کانال تلگرامی این شخص نشان از حمایت‌های علنی وی از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب پ.ک.ک، دمکرات و تجزیه  منطقه شمال عراق، اشغال کرکوک، حمایت از قاچاق و توهین به مرزبانان و قاتل خواندن آنان و از همه مهم‌تر انتشار مطالبی علیه نحوه حکومتداری در کشورمان می‌باشد.

انتشار مطالبی با موضوعیت شهر تبریز، نشان از برنامه‌ریزی این شخص برای نفوذ در نهادهای مهم این شهر می‌باشد که با توجه به رابطه استاد و دانشجویی میان وی و شهین باهر، عزت‌پناه از موقعیت به وجود آمده حداکثر استفاده را نموده و توانسته به خواست خود دست یابد و همچنین با استناد به پست‌های منتشره در کانال این شخص، وی ارتباط نزدیکی با محمدرضا پورمحمدی، رئیس سابق دانشگاه تبریز دارد.

بخشی از عقاید منتشر شده توسط بختیار عزت‌پناه در حمایت از تروریسم، تجزیه‌طلبی، آشوب، تحریف هویت آذربایجان‌غربی و هم‌صدایی با گروه‌ها و جریانات معاند و ضدانقلاب:

– تبعیت از سیاست‌های توسعه‌طلبانه ارضی تروریسم کردی و استفاده از کد واژه «استان ارومیه»، تحریف هویت تاریخی غرب آذربایجان و کردستان نامیدن شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی در چهارچوب ادبیات مورد استفاده گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب.

– حمایت از گروه تروریستی پ.ک.ک و عملیات‌های تروریستی این گروه در کشور ترکیه و حمایت از صلاح‌الدین دمیرتاش، رهبر شاخه سیاسی این گروه و همچنین تطهیر ماهیت تروریستی اعضای پ.ک.ک و استفاده از لفظ فعالان مدنی و سیاسی برای عناصر این گروه (امضای بیانیه فعالان کرد اصلاح‌طلب در حمایت از عناصر تروریستی پ.ک.ک)

رفتن به نوارابزار