“کلید ما همه قفل ها را باز نمی‌کند”

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)،  محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت ایران اعلام کرده است که کلید ما همه قفل ها را باز نمی‌کند.
نوبخت تصریح کرده است: مشکلات وجود دارد و نمی‌گویم همه چیز آرام است اما وضع کشور در مجموع بد نیست اما نمی‌دانم چرا بعضی از ما آدم کوچولوی سریال گالیور می‌شویم و می‌گویم نمی‌توانیم من جز لبخند بعضی مواقع بیشتر نمی‌توانم برای دستگاه‌ها اقدامی انجام دهم. می‌خواهم کلید باشم و قفل نباشم. کلید ما همه قفل ها را باز نمی‌کند.

وی  امروز( 26 تیر) و در یک نشست خبری هفتگی به موارد زیر هم اشاره کرده است:

–  اخبار منفی و مایوس کننده اقتصادی، همه اخبار اقتصاد ما نیست. اینگونه اخبار باعث می شود تا رئیس جمهور کشوری به دروغ بگوید اقتصاد ایران در حال فروپاشی است در حالی که دولت پروژه های خوبی در دست اجرا دار؛ مانند شبکه ریلی راه آهن مراغه که ظرف ماه آینده افتتاح خواهد شد.

– یک شوک سیاسی به اقتصاد وارد شد، من هیچگاه دنبال این نیستم بگویم چه کسی مقصر است، این تیم اقتصادی با این منابع، دارد پیش می‌رود.

–  ما وقت این را نداریم پاسخ کسانی که مطامع سیاسی دارند بدهیم، برنامه های ما مشخص است. انتظار ما از منتقدین، تمجید نیست. اما از رفقایمان انتظار حمایت و روحیه دادن داریم.

– برخی مدیران وزارت صنعت با هک کردن سایت اقدامات خلافی انجام دادند، چند نفری را در دستگاه دولتی که نقش‌آفرینی کردند دستگیر شدند.
–  تغییر جهانگیری و من همه دروغ است.

– صادرات برق به عراق و جایگزینی عربستان به جای ایران و بخشی که به جایگزینی مربوط می شود سخنگوی دولت عراق بگوید اما ما خودمان مشکلاتی داریم که نمی توانیم برای این مدت برق صادر کنیم.

 

رفتن به نوار ابزار