چرا درب سلول شیرمحمدعلی در شب قتلش باز بود؟

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) عرفانیان ‌کاسب وکیل علیرضا  جوان 21ساله‌ای که در زندان فشافویه به قتل رسید، گفت: در این پرونده ابهامات بسیاری وجود دارد. در پی صحبت‌های مکرری که از داخل زندان با خانواده مقتول صورت گرفته، به این نتیجه رسیده‌ایم که علی‌الظاهر در شب قتل، درِ سلول برخلاف روال معمول در شب‌های گذشته باز بوده که معلوم نیست چرا چنین شده است.

بحث دیگر نیز مربوط به تعداد ضرباتی است که از جانب متهمان به قتل بر بدن مقتول وارد شده که گویا بیش از 30 ضربه بوده است. حال آنکه اگر هدف صرفا کشتن باشد، با 2 تا 3 ضربه نیز این مساله محقق می‌شد و معلوم نیست چرا چنین به‌کرات ضرباتی را وارد کرده‌اند.

مادر مقتول مسائل بسیاری را مطرح می‌کنند که البته باتوجه به شرایط خاص روحی ایشان، بهتر است بیشتر در بیان آن تامل کنیم. درباره اینکه گفته می‌شود انگیزه مقتولان به تعویق انداختن زمان اجرای حکم خودشان بوده نیز باید بگویم که فکر نمی‌کنم صحیح باشد. ضمن آنکه متهمان و مقتول هیچ اختلافی با یکدیگر نداشته‌اند. در عین حال اما وقتی به پرونده‌های مشابه نگاه می‌کنیم، به نظر می‌رسد این تعداد ضربه برای قتل می‌تواند نشانه نوعی انتقام‌جویی و کینه‌ورزی باشد. این مسائل باید در دادگاه بررسی شود/ روزنامه اعتماد

علیرضا شیرمحمدعلی یک آتئیست بود و مدیریبت یک کانال تلگرامی در همین رابطه را بر عهده داشت.

وی هفته گذشته در زندان فشافویه به طرز بی حرمانه ای از سوی چند تن به قتل رسید

رفتن به نوار ابزار