پزشکیان: حامیان دیروز احمدی نژاد امروز باید پاسخگو باشند

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس ایران اعلام کرده است تمجیدکنندگان از احمدی نژاد امروز باید پاسخگو باشند.
او در این خصوص ادامه داده است: رسانه‌ها و افرادی که زمانی از احمدی‌نژاد تمجید می‌کردند نیز در وضعیت امروز مقصرند و باید پاسخگو باشند هرکس روند پیشرفت احمدی‌نژاد را تایید کرده، مقصر است.
ادامه اظهارات وی در رابطه با احمدی نژاد:
– اگر با احمدی‌نژاد برخورد کنند، یک مشکل است و اگر نه، مشکلی بدتربه هر حال اگر برخورد کنند، یک مشکل است و اگر برخورد نکنند هم مشکلی بدتر پیش خواهد آمد.
– درصورت برخورد با احمدی‌نژاد چه مشکلی وجود دارد؟ ببینید در همین جامعه و نزد همین افکار عمومی، کسی که رییس‌جمهور مملکت بوده را مورد تمجید قرار داده و گفتیم اصلاً مشابه او نیامده و نماینده امام زمان (عج) است و پول‌هایی هم که به مردم می‌داده، از آن امام زمان (عج) بوده است. حال همین فرد را بگیریم و به زندان بیاندازیم، مشکلی پیش نخواهد آمد؟! آیا مردم نمی‌گویند شما چطور نتوانستید این آدم را بشناسید.
– به هر حال بعضی از مردم از احمدی‌نژاد خوششان می‌آید و بسیاری از حرف‌هایی که می‌زند نیز حرف همین مردم است. در نتیجه اگر برخوردی صورت گیرد، مردم می‌گویند چون احمدی‌نژاد حرف ما را می‌زد، او را گرفته‌اند.
اظهارات پزشکیان در خصوص اجرای عدالت:
– عدالت یعنی تفاوتی میان قومیت، جنسیت، دین و مذهب افراد قائل نشویم.
-ما اگر عدالت را اجرا می‌کردیم، به اینجا نمی‌رسیدیم.
-عدالت یعنی در جامعه‌ای که زندگی می‌کنیم، بین قومیت، جنسیت، دین و مذهب افراد تفاوت قائل نشویم و به‌دنبال توسعه هماهنگ و پایدار باشیم. آیا ما چنین کرده‌ایم؟! 
رفتن به نوار ابزار