وجود حقوق‌های نجومی دیگر در بدنه دولت روحانی

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)،حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مجلس از جزئیات جدید پرونده حقوق های نجومی در ایران سخن گفته است.

گفته می شود او از  پرداخت پاداش پایان خدمت به مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان برای یکی از مدیران ارشد دولتی خبر داده است.

بابایی در رابطه با جزئیات این حقوق نجومی گفته است این پاداش پایان خدمت یک مورد، 1 میلیارد و 200 میلیون بوده، این حساب کسی که یک میلیون و 160 هزار تومان حقوق می‌گیرد چند سال باید کار کند تا یک میلیارد تومان شود.

وی ادامه داده است  70 درصد دلیل شکل‌گیری حقوق‌های نجومی مصوبات مجلس بود و در اجرا و قانونگذاری هم مشکل داشته است. با این روند که پیش می‌رویم دولت یک قلم پاداش پایان خدمات به مبلغ 3 هزار و 500 میلیارد تومان در نظر گرفته و بعد ما به یارانه‌ها گیر می‌دهیم درحالی که کل یارانه‌ها در ماه 3 هزار میلیارد تومان است.

حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس می باشد بابایی  وزیر آموزش و پرورش دولت محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور پیشین ایران بوده است.

انتشار فیش‌های حقوق های نجومی در دولت حسن روحانی در سال ها اخیر  جنجال های زیادی در پی داشته است.

این جنجال ها با انتشار فیش‌های حقوقی مدیران بیمه مرکزی ایران، رئیس صندوق توسعه ملی، مدیران بانک رفاه کارگران و مسئولان و مدیران چند سازمان دیگر به اوج خود رسید.

گفته می شود نام اشخاصی مانند حسین فریدون، برادر حسن روحانی هم در جریان این انتشار فیش های نجومی مطرح شد.