واکنش فیروز آبادی به ویلای تصرفی خود در لواسان

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، حسن فیروز‌ آبادی مشاور رهبر ایران با انتشار اسنادی نسبت به عدم تخلیه ویلای لواسان واکنش نشان داده است.

طی هفته جاری ياشار سلطانی سردبیر سایت معماری نیوز خبر داده بود که سرلشگر فیروزآبادی از 25 سال پیش یکی از ویلاهای مصادره‌ای در لواسان به مساحت 10 هزار متر را در اختیار گرفته و تحليه نمی کند!
برای همین فیروز آبادی با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی پیرامون مسائل پیش آمده درباره ویلای لواسان ارائه کرده است.
متن این اطلاعیه به شرح زیر در تسنیم منتشر شده است:
“بدین‌وسیله سند تحویل محلی در لواسان ابتدای جاده کُند را که به دستور مقام معظم رهبری به اینجانب تحویل شده است برای اطلاع ملت شریف ایران منتشر می‌کنم.
محل تحویلی یک ساختمان مخروبه با حدود 4 اتاق معمولی و بدون هرگونه امکانات زیر سقف شیروانی مربوط به حدود 70 تا 100 سال پیش می باشد. جزئیات آن در متن سند آمده است. (یک برگ به پیوست). ضمناً اینجانب از هیچ مرجعی حکمی ولایی، قانونی و یا قضایی برای تخلیه دریافت نکردم.
این محل 22 سال به عنوان دفتر فوق سری رئیس ستادکل استفاده می‌شد. در مورد مصاحبه با خبرنگاران محترم درخواست مجوز کرده‌ام که در صورت اجازه انشااللّه اقدام خواهد شد.”
گفته می شود چندی پیش جنبش عدالتخواه دانشجویی ایران در نامه‌ای خطاب به رهبر این کشور خواستار تخلیه این ویلا توسط فیروز آبادی شده بود که به گفته مسئولان این تشکل، رهبر ایران نیز دستور تخلیه این مکان را داده است.
رفتن به نوارابزار