واکنش شتابزده دریافت کنندگان سکه طلا از دولت احمدی نژاد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، دریافت کنندگان سکه از دولت محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران نسبت به این ادعا واکنش نشان دادند.

ابراهیم رئیسی معاون اول وقت قوه قضائیه و رئیس تولیت بارگاه امام رضا، و نامزد انتخابات اخیر ریاست جمهوری در این خصوص اعلام کرده است چنین هدیه ای نگرفته است.

غلامرضا مصباحی مقدم از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هم گفته است یادش نمی آید که چنین اتفاقی در جلسه افتاده باشد، بعبارتی وی دچار فراموشی شده است.

دفتر فرماندهی سپاه پاسداران ایران هم اعلام کرده است ادعای مطرح شده از جانب یکی از مسئولان دولت دهم مبنی بر دریافت سکه از سوی فرمانده کل سپاه به دلیل حضور در یک جلسه‌ی کاری، مضحک و کاملا کذب است این دفتر در بیانیه ای ادامه داده است معاونت حقوقی سپاه با طرح شکایت رسمی، این تهمت و اقدام خلاف اخلاق را دنبال خواهد نمود.

حمیدر رضا بقایی معاون اجرای محمود احمدی نژاد در دولت دهم با انتشار ویدیویی در روز دوشنبه 6 آذر 1396 در فضای مجازی اعلام کرد در زمان تحریم در دولت احمدی نژاد، جلساتی که فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب ایران،و سران قوای مقننه و قضاییه، تا دیر وقت برگزار می شده است، شرکت کنندگان خود درخواست کردند که هدایایی به آنان داده شود.

بقایی ادامه داده بود از جمله افرادی که سکه دریافت کرده اند عبارتنداز:

فیروزآبادی، عزیز جعفری، فرمانده وقت سپاه پاسداران انقلاب ایران، ابراهیم رئیسی، معاون اول وقت قوه قضاییه، غلامحسین اژه ای، دادستان کل کشور، حسین طائب، رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب ایران، محمدرضا باهنر، نایب رییس وقت مجلس ایران، غلامرضا مصباحی مقدم، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، و سعید جلیلی، عضو تیم مذاکره کننده هسته ای وقت

بعد از انتشار این وئدیو، حبیب اله جزء خراسانی ذی‌حساب نهاد ریاست جمهوری دولت دهم اسناد امضای دریافت سکه، توسط مقامات مذکور را انتشار داد.

این افشاگری ها  واکنش های مختلف کاربران شبکه های اجتماعی و دریافت کنندگان سکه در پی داشته است.

 

رفتن به نوارابزار