نوبخت مردم را به مقاومت در برابر تهدیدها فراخواند

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت ایران اعلام کرده است: مردم باید دشمنان ایران از جمله رئیس جمهور آمریکا معلوم الحال را ناامید کنند و نگران هیچ چیز نباشند.

وی در ادامه نیز تصریح کرده است: من متعهد می‌شوم که کالاهای اساسی و ضروری تأمین باشد و  حقوق‌ها و یارانه‌ها بدون مشکل پرداخت شود چنانکه تا کنون هیچ مشکلی در این زمینه نداشته‌ایم.

نوبخت  در برنامه تلویزیونی “تیتر امشب” شبکه خبر (17 اردیبهشت ماه) این سخنان را گفته است.
وی همچنین در این برنامه اظهار داشته است:  التهاب و فشار کاذبی که در بازار احساس می‌شود مربوط به نیازهای اندکی است که هنوز به‌سبب برخی از نواقص در سیستم پاسخ داده نمی‌شود و  این نقص از آنجاست که برخی از نیازهای خرد ارزی در ذیل ارز مسافرتی، دانشجویی و کسانی که برای درمان ارز نیاز دارند قرار نمی‌گیرند مثل ارزی که برای خرید کتاب‌های خارجی ممکن است نیاز باشد که برخی از سفارت‌خانه‌ها نقدا مطالبه می‌کنند.
نوبخت در پایان و در بخش دیگر سخنانش گفته است: رئیس جمهور مصمم است به وعده‌هایی که داده عمل کند، درباره صحبت‌هایی که درخصوص برخی از وزیرها مطرح شده نمی‌توان چنین برداشتی کرد که بخواهند ترمیمی در کابینه صورت بدهند و همه ما در دولت و کابینه باید امیدوارانه و باانگیزه کار کنیم.

اخیرا حسن روحانی رئیس جمهور ایران از برخی وزیرانش انتقاد کرده و گفته بود که مدام به جامعه ناامیدی تزریق می کنند.

رفتن به نوار ابزار