نماینده مجلس: در ایرانشهر قطعا اتفاقی افتاده است که امام جمعه از آن حرف زده است

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) پروانه سلحشوری، نماینده تهران در مجلس ایران می گوید که نمی‌شود حادثه دختران ایرانشهر را تکذیب کرد، قطعا اتفاقی افتاده است که امام جمعه از پشت تریبون نماز آن را اعلام می‌کند

سلحشوری افزود: «ما این موضوع را از وزیر کشور پیگیری خواهیم کرد. امام جمعه هر شهری امین آن شهر است و وقتی از تریبون نماز جمعه مسئله ای بیان می شود قطعا اتفاقی افتاده است. برخی در این شهرستان اگر این مسئله را کتمان کنند خودشان زیر سوال می روند».

سلحشوری تاکید کرد:به جای کتمان مسئله بهتر است تحقیقات را کامل کنند و به مردم اطمینان دهند که به این وضعیت رسیدگی می شود. وقتی خانواده ها به صورت حضوری چنین مسئله ای را با امام جمعه مطرح کرده اند صددرصد اتفاق افتاده است این در حالی است که بسیاری از خانواده های ما چنین مسائلی را ابراز نمی کنند .

نماینده مجلس ایران گفت: چه یک دختر مورد تجاوز قرار گرفته باشد و چه 40 دختر باید به این مسئله رسیدگی شود چراکه این اتفاقات یعنی هرج و مرج و آشوب و نباید اجازه دهند که شهرهای ایران به چنین اتفاقات ناگواری دچار شود و مسئول و موظف واقعی در این رابطه قوه قضاییه و وزارت کشور است.

رفتن به نوار ابزار