نماینده مجلس: از سرنوشت کره شمالی عبرت بگیرید

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، مصطفی کواکبیان نماینده مجلس ایران اعلام کرده است که از سرنوشت کره شمالی باید عبرت گرفت.
او در این رابطه ادامه داده است: بیجا کرده هر کی گفته اگر این را تصویب کنیم باید قاسم سلیمانی را تحویل دهیم؟ کره شمالی را با همه هارت و پورت هایش ببینید که الان در چه وضعی است.
کواکبیان در جریان بررسی “لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم” در مجلس ایران به موارد زیر هم اشاره کرده است:
–  رهبری در سخنرانی‎های اخیرشان کلمه‎ای درباره این لوایح نگفتند و تصمیم را به دولت و مجلس واگذار کرده اند و اگر به دلسوزی برخی شک نکنیم، به اطلاعاتشان باید شک کنیم.
– دبیر شورای عالی امنیت ملی که امنیتی تر و دلسوزتر از ماست در جلسه غیرعلنی به نمایندگان گفت که تصویب این لایحه، راه مقابله با آمریکاست و حتما باید تصویب شود.
–  600 پیامک در این رابطه روزهای گذشته توسط نمایندگان دریافت شده است پول اینها از کجا می آید؟
–  مخلص پیامک دهندگان هم هستیم اما بدانید که اطلاعات یک طرفه به شما داده اند؛ یک جلسه با آقای شمخانی بگذارید و ببینید که اوضاع از چه قرار است.
–  چرا برخی به جای ترامپ به مسئولان داخلی فحش می دهند؟ مخلص تر از صالحی سراغ دارید که می گوید 9 ماهه همه چیز به شکل قبل بر می گردد؟ البته آقای ذوالنور می گوید خیلی زور نزن تمام شد! انگار ایشان از پشت پرده بیشتر خبر دارند.
رفتن به نوار ابزار