نماینده آمریکایی: تجاوز و زنا با محارم به بقای نوع بشر کمک کرده است

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) سخنان جنجالی یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا واکنش شدید نمایندگان دموکرات کنگره را در پی داشته، به طوری که این گروه از نمایندگان خواستار استعفای او شده‌اند.

استیو کینگ، نماینده جمهوریخواه ایالت آیووا اخیرا از قانون منع سقط جنین دفاع کرده و گفته تنها به خاطر تجاوز و زنا با محارم است که نوع بشر امروز همچنان بقا دارد.

او در مصاحبه‌ای با روزنامه مسیحی «دموآن رجیستر» گفته است: «آیا بدون تجاوز جنسی یا زنای با محارم هیچ گونه جمعیت بشری در جهان یافت می‌شد؟ حالا اگر ما آمدیم شجره‌نامه همه خانواده‌ها را بررسی کردیم و تمام کسانی را که حاصل تجاوز یا زنای با محارم بوده‌اند درآوردیم چه؟ اگر این [سقط جنین] منع شده بود آن وقت چیزی از جمعیت بشر باقی می‌ماند؟ اگر تمام جنگ‌ها و غارت‌ها و تجاوزهای جنسی ملت‌ها علیه یکدیگر در طول تاریخ را در نظر بگیریم، آن وقت من نوعی نمی‌توانم با قاطعیت بگویم که من حاصل یکی از این تجاوزها نیستم.»

او این سخنان جنجالی را در دفاع از قانون ممنوعیت سقط جنین مطرح کرده است. در پیش‌نویس این قانون استثنایی برای جنین حاصل از تجاوز جنسی یا زنای با محارم در نظر گرفته نشده است.

یورونیوز

رفتن به نوار ابزار