نمایشگاه خودرو و قطعات در آذربایجان

ستاد برگزاری نمایشگاه خودرو و قطعات آذربایجان غربی – اورمیه، علیرضا عاجزی با اعلام این خبر اظهار داشت: این نمایشگاه از تاریخ 13 تیر ماه  96 به مدت چهار روز با حضور بیش از 110 شرکت توانمند داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی ارومیه برپاخواهد شد.

به گفته وی این نمایشگاه با رشد 30 درصدی نسبت به دوره اول، در دو بخش خودرو و قطعات در فضایی بالغ بر 15 هزار متر مربع دایر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه افزود: مهم‌ترین زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه سازندگان و واردکنندگان خودروهای سبک و سنگین، تولید کنندگان و واردکنندگان قطعات و لوازم جانبی، شرکت‌های خدماتی، بیمه و … خواهد بود.

وی با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی آذربایجان غربی، افزود: این استان به صورت مستقیم و غیرمستقیم با چهار کشور دارای مرز و گمرک می‌باشد که این مهم باعث رشد و رونق این نوع نمایشگاه‌ها در استان شده است.

مدیرعامل شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه گفت: از تمامی فعالان و دست اندرکاران صنعت خودرو کشور دعوت به عمل می‌آوریم که از این رویداد مهم بازدید کنند.

کلان شهر ارومیه دومین شهر ترافیکی ایران تیر ماه امسال میزبان نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی خواهد بود./فارس

رفتن به نوار ابزار