نامه محمود احمدی نژاد خطاب به قاسم سلیمانی

به گزارش خبرگزاریی میکروفون نیوز(محا)، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران خطاب به قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران نامه نوشته است.

این نامه در تاریخ 21 دی ماه نوشته شده است.

احمدی نژاد در این نامه تاکید کرده است که دستگاه قضایی ، آقای حمید بقایی را به بهانه برخی مراودات کاری میان رئیس جمهور سابق و سردار سلیمانی ، به سنگین ترین مجازاتها محکوم کرده است و نباید به گونه ای عمل شود که شریک در این ظلم بزرگ تلقی گردند.

حمیدرضا بقایی اخیر به اتهام مالی و سو استفاده از بیت المال و اموالی که سپاه پاسداران در اختیار وی گذاشته بود، در دادگاه انقلاب تهران محاکمه و به 15 سال حبس محکوم گشته است.

متن و تصویر این نامه به شرح زیر در خروجی سایت دولت بهار وابسته به محمود احمدی نژاد انتشار و گذاشته شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
عزیز ارجمند
با سلام و آرزوی سلامتی و موفقیت
در نامه قبلی اطلاع دادم که دستگاه قضایی که باید مظهر عدالت و پاکی باشد ، متاسفانه به بهانه برخی مراودات کاری بین بنده و شما ، اصرار دارد که برادری انقلابی و پاک را ، البته با انگیزه و هدف سیاسی ، به سنگین ترین مجازاتها محکوم نماید.
حداقل انتظار این است که بنده و شما ، نه برای حفظ خود و خوشنودی اصحاب قدرت ، بلکه برای رضای خداوند حکیم دانا، به گونه ای عمل نمائیم که شریک این ظلم بزرگ تلقی نشویم.
تردید ندارم که به زودی حقیقت بار دیگر در آسمان ایران سربلند، فروزانتر از همیشه خواهد درخشید و اصحاب قدرت و ثروت که بر انقلاب و عزت ملت ، چنگ آویخته اند، از ساحت ملت بزرگ زدوده خواهند شد. ان شاء الله.

برادر شما – محمود احمدی نژاد