نامه احمدینژادبه خامنه ای:میخواهندحذفمان کنند

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) محمود احمدی نژاد نامه جدیدی برای علی حسینی خامنه ای نوشته است که متن آن به شرح ذیل می باشد:
حضرتعالی بهتر و بیش از همه مستحضرید که تمام زندگی بنده و دوستانم در خدمت مردم، ارزش‌های انقلاب و اعتلای کشور بوده و در روزهای سخت در کنار مردم و انقلاب خواهیم بود.

مستحضرید که طی ۸ سال دولت‌های نهم و دهم، علی‌رغم سنگین‌ترین هجمه‌های تبلیغی دشمنان بیرونی و کارشکنی اتحاد چپ و راست در داخل کشور بیشترین و بالاترین خدمات به مردم و کشور ارائه شد و افتخارات کم‌نظیر و بزرگی نصیب ایران عزیز گردید.

وضعیت اقتصادی و سیاسی امروز نیز که محصول اندیشه و عمل مخالفین دولت دهم است نیز کاملاً معلوم است.

شرایط به گونه‌ای شده است که دشمنان تاریخی ملت ایران به طمع فروپاشی افتاده‌اند و امید و آرزوی قدرت‌طلبان به مصادره انقلاب و نظام که محصول مجاهدت‌های بی نظیر ملت است، زنده شده است.

دست‌های فراوانی در صدد انتقال کانون امید مردم از داخل کشور به خارج از مرزها برآمده اند.

حضرتعالی به خوبی استحضار دارید که اختلاف نظر ما با سران قوا و برخی از سیاسیون به خصوص آقایان لاریجانی در باب حقوق اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و قضایی مردم و مباحثی مانند نقش و جایگاه دولت و حکومت و مردم، آزادی، عدالت و سیاست خارجی، مبنایی و اعتقادی است.

ما به این نحوه اداره کشور انتقاد و اعتراض داریم و همانند اکثریت ملت، بر این باوریم که با ثروت بی‌نظیر انسانی، فرهنگی و مادی موجود می‌توان کشور را بسیار بهتر اداره کرد.

متاسفانه امروز می‌خواهند با استفاده از قدرت دستگاه قضایی، یک جریان مردمی، یک اندیشه و یک ایده و مدل مدیریت و خدمتگزاری را از صحنه سیاسی کشور حذف نمایند.

خاطر شریف هست که در مقابل گسترده‌ترین تخریب‌ها و تهمت‌ها و توهین‌ها در اواخر دولت دهم و حتی پس از دولت دهم توصیه به صبر و تحمل می‌فرمودید لیکن آیا می توان در برابر حذف اندیشه انقلابی و ضربه زدن به کشور و حیثیت انقلاب و تضییع حقوق اساسی مردم نیز صبر و تحمل نمود؟

بیش از این موجب تصدیع اوقات و تکدر خاطر نمی‌شوم اما به دلایل گوناگون نمی‌خواهم و نمی‌توانم باور کنم که با وجود حضرت‌عالی، این همه ظلم به فرزندان انقلاب انجام می‌شود.

انتظار و امید دارم که حضرتعالی، نه در دفاع از حقوق همکاران مظلوم اینجانب بلکه برای دفاع از انقلاب و جمهوری اسلامی قاطعانه وارد شوید و دستور رفع ظلم از همه مظلومین به ویژه آقایان مشایی، بقایی و جوانفکر و جوانانی که به جرم دفاع از دولت قبل تحت تعقیب قرار گرفته‌اند صادر فرمایید.

رفتن به نوارابزار