موضوع کم آبی در ایران امنیتی شده است

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) دادستان یاسوج گفت: مسائل مرتبط با کم آبی و خشکسالی باعث شده موضوع آب به موضوعی امنیتی و حساس تبدیل شود.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، مهرداد کرمی صبح امروز در نشست مشترک  با  مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره  اهمیت کار دستگاه‌های خدمات‌رسان عنوان کرد: جنس کار آب و فاضلاب و چالش‌های پیش روی  این دستگاه می‌طلبد که از این دستگاه حمایت شود.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه  کار خدمات‌رسانی به خصوص در حوزه آب و فاضلاب  طاقت‌فرسا است، تصریح کرد:  آب و فاضلاب استان نشان داده است که به رغم همه مشکلات و  چالش‌های پیش رو از عهده وظائف خود برآمده است.

کرمی با بیان اینکه موضوع آب و مسائل مرتبط با کم آبی و خشکسالی باعث شده موضوع آب به موضوعی امنیتی و حساس در  استان تبدیل شود، افزود:  به همین دلیل دستگاه قضا وظیفه خود می‌داند که با تمام توان در کنار آب و فاضلاب باشد.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان همچنان در جمع‌آوری و ساماندهی انشعاب های غیرمجاز  کار خود را ادامه دهد و  دستگاه قضایی نیز در این زمینه نیز از آبفای استان حمایت خواهد کرد.

رفتن به نوار ابزار