مراسم افطاری روحانی تبدیل به تریبون افترا بر علیه اصحاب رسانه شد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، مرجان توحیدی خبرنگار وبسایت تحلیلی شرق اعلام کرده است که حسن روحانی رئیس جمهور ایران در مراسم افطاری با اصحاب رسانه ها طلبکارانه به همه نقادان شورید و به رسانه هاگفت شماهایید که توقع مردم را بالا برده اید.

وی در این رابطه پیام زیر را در صفحه اجتماعی خود انتشار داده است:

دیروز(23 خردادماه)رئیس جمهوری ایران با اصحاب رسانه ها در یک مراسم افطاری شرکت کرده بود.

اظهارات روحانی در این مراسم به شرح زیر بوده است:

– ناامیدی پایان ماجراست و اگر تسلیم شدن برای هر ملتی ناپسند و زشت است، ناامیدی، تسلیم شدن در برابر بدخواهان است.

– صندوق رأی تنها راه‌حل مشکلات پیش روی ماست و جدا شدن از صندوق یعنی جنگ داخلی و تسلیم شدن در برابر دشمن. شاید حل بعضی از مشکلات سخت باشد، اما برای حل همین مشکلات نیز راهی جز رجوع به صندوق آراء نداریم.

– مرجع افکار عمومی مردم باید رسانه‌های داخلی و رسانه‌های دارای نام و نشان باشند نه رسانه‌های بی نام و نشانی که در فضای مجازی به راحتی هر چه می‌خواهند می‌گویند و با القاء و تخریب باعث انحراف مسیر افکار عمومی می‌شوند.

– دولت همواره از انتقاد مشفقانه و دلسوزانه استقبال کرده و آن را به نفع دولت و کشور دانسته و می‌داند، اما تخریب، تهمت و دروغ نه تنها باعث تضعیف دولت و نظام بلکه بالاتر از آن باعث تخریب مبانی اخلاق می‌شود؛ انتشار اخبار دروغ دادن آدرس غلط به مردم و ناامید کردن آنها از آینده است.

– آمار مستند گواه آن است که تولید خودرو، سکه و تأمین منابع ارزی کشور نسبت به پارسال حتی از رشد برخوردار بوده و نوسانات و تلاطم‌هایی که این روزها در بازار شاهد آن هستیم بیش از آنکه ریشه در واقعیت داشته باشد، ناشی از جنگ روانی است.

 

رفتن به نوارابزار