مجلس خبرگان رهبری ایران: تندروی این مملکت را نابود کرده است

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز ( محا) ٬آیت‌الله هاشم هاشم‌زاده‌هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری ایران گفت تندروی این مملکت را نابود کرده و بیشترین مشکلات ما ناشی از تندروی است که انصاف و رحم را از بین می‌برد و همین تندوری نمی‌گذارد منبع مشکلات مشخص شود.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات ایران گفت: معیشت مردم مساله اول ما است و از همه مسائل مهمتر است. اولویت ما مردم هستند؛ معیشت، دارو و کرامت مردم اولویت اول ما است. اگر مردم را از دست بدهیم نه اسلحه و نه موشک به درد ما نمی‌خورد. ما باید ارزش‌هایمان را حفظ کنیم و وابسته به بیرون نباشیم اما با این حال باید با تعامل با دنیا بستر را برای معیشت مردم هموار کنیم. نباید بگوییم یا تسلیم یا ستیز، راه سومی هم وجود دارد.

هاشم‌زاده‌هریسی ادامه داد: الان نمی‌شود دو هندوانه را با هم نگه داشت ما می‌خواهیم چند هندوانه به دست بگیریم که شرایط همین می‌شود که امروز می‌بینیم. اگر مردم گرسنه بخوابند و شغل نداشته باشند ما نمی‌توانیم از عدالت دم بزنیم. اولین و واجب‌ترین اولویت ما مردم هستند.

وی همچنین گفت: دولت در مسائلی هم که توان اجرایی داشت خوب عمل نکرد. نمی‌گویم نیت انجام کار نداشت اما نمی‌دانیم چرا نتوانست انجام دهد. اینکه دولت در پایان کار دست خالی باشد گوارای ما نیست.

Comments: 0

رفتن به نوارابزار