كليه رييس‌مجمع تشخيص مصلحت نظام به اشتباه از بدنش خارج شده‌است!

 به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) یک منبع نزدیک به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است: پس از بروز مشکلات جدید در وضعیت سلامتی آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی، تیم معالج پزشکی اقدام به انجام آزمایشات جدید کردند اما به دلیل تشخیص نادرست، به اشتباه کلیه چپ ایشان از بدن خارج شد.

به گفته این منبع آگاه در نتیجه این قصور و تشخیص اشتباه پزشک ایرانی در یکی از بیمارستان های تهران آیت الله هاشمی شاهرودی ناچار به سفر درمانی به کشور آلمان شد. در این سفر پزشکان معالج توانستند آسیب های پزشکی پیش آمده را برطرف و مشکل جدید را درمان کنند.
پس از حواشی که در پی سفر درمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به آلمان پیش آمده بود، آیت الله هاشمی شاهرودی در جمع خبرنگاران گفت: دو عمل در اینجا صورت گرفت و بعد از مدتی در کلیه سمت چپ من مشکلی پیش آمد و پزشکان اختلاف داشتند که آیا نیاز به عمل دارد یا خیر، ولی غده دوم بزرگ شده بود و عمل سوم هم در بیمارستان ساسان انجام شد.
به گفته هاشمی شاهرودی در این سفر پزشکان مسئله را بررسی کردند و حتی عمل سوم را هم که در ایران صورت گرفته بود، قبول نداشتند. یک عفونت شدید هم در بدن من کشف شد که درمان شد و چون برای انجام عمل مدتی طول می‌کشید من درخواست کردم پروتکل درمان را بنویسند تا در ایران درمان کنیم./ اعتماد
رفتن به نوار ابزار