بی سابقه ترین سخنرانی احمدی نژاد علیه ارکان نظام حاکم و رهبری

یه گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) محمود احمدی نژاد رییس جمهوری دولتهای نهم و دهم در ایران پس از آنکه به دادگاه حمید بقایی راه داده نشد بر پله های قوه قضاییه ایستاد و شدیدالحن ترین سخنرانی خود را علیه قوه قضاییه این کشور در رابطه با گسترش ظلم، انحراف از ارمانهای انقلاب و حاکمیت خودکامگان بر زباند راند.

وی افزود: افراد را بازداشت می‌کنند،جنازه آنها راتحویل می‌دهند ومیگویندمعتادبوده، رهبر هم که می‌گوید مسئولیت برعهده وی نیست، به‌زودی شرایط تغییرمی‌کند.

متن کامل سخنرانی احمدی نژاد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یده

عزیزان انقلاب شد که عدالت باشد، انقلاب شد که حق مردم تادیه شود، انقلاب شد که یک عده صاحب اختیارات مطلق و ملت حقیر و ذلیل نباشد. انقلاب شد که یک عده از زور سیری در حال انفجار نباشند و اکثریت ملت به مسائل اولیه زندگی محتاج نباشند.

انقلاب شد که مردم بتوانند آزادانه حرف بزنند و آزادانه از حق خودشان دفاع کنند و نظام حکومتی، دستگاه‌های گوناگون مدافع حق مردم باشند. امروز متاسفانه یکی از مهمترین مجموعه‌هایی که باید حافظ حقوق ملت باشد، در مقابل ملت است، کوچکترین انتقاد، کوچکترین اعتراض با شدیدترین رفتار مواجه می‌شود. یک جوانی که به‌تنگ آمده است، یک مردی که در مقابل خانواده بخاطر فقر شرمنده است به محض اینکه صدایش درمی‌آید، دستگیر می‌شود و می‌برند در زندانها و افراد را بدون ملاحظه دستگیر می‌کنند، جنازه را تحویل می‌دهند و بعد هم می‌گویند معتاد بوده است، خودکشی کرده است…

بدون اینکه یک مرجع مستقل، مورد قبول، اعتماد و اطمینان مردم حرف آنها را تایید کند، یک‌طرفه می‌زنند و می‌روند. معلوم است که ملت نمی‌تواند باور کند. باید کسانی باشند که مورد اعتماد مردم و مورد قبول مردم باشند. خب می‌خواهیم از این رفتار شکایت کنیم، به کجا باید شکایت کنیم؟! جایی نیست، رهبری هم که می گویند مسئولیت عملکرد دستگاه قضایی و بقیه دستگاه‌ها به عهده ایشان نیست. کسی که در دستگاه دولتی و حکومتی مورد ظلم واقع می‌شود چه کار باید بکند؟! به کجا باید مراجعه کند؟! به خودشان؟! اگر خودشان مورد اعتماد بودند که مشکلی پیش نمی‌آمد! چه راهی در برابر ملت باقی می‌ماند؟! ملت به کجا باید شکایت کند از دست کسانی به مردم ظلم می‌کنند؟! این یک سوال اساسی است.

اما عزیزان به شما عرض کنم به لطف خدا و به فضل الهی این شرایط به زودی به نفع ملت اصلاح خواهد شد. کجای دنیا ظلم پایدار بوده که اینجا بخواهد پایدار باشد؟! دادگاه غیرعلنی برای خودشان! آقا قانون است! می‌گویند قانون را قبول نداریم. می‌گوییم این منطق انسانی است، می‌گویند آن را هم قبول نداریم!

بسیار خب! فعلا دست شماست. اما به لطف خدا به‌همت ملت، به‌زودی شرایط کشور به‌نفع ملت به نفع آرمان‌های انقلاب به‌طور اساسی تغییر خواهد کرد. ان شاء الله

از همه تشکر می‌کنم. انشاءالله موفق باشید. گفته بودند دادگاه علنی است، ما آمدیم در دادگاه علنی شرکت کنیم، می‌گویند ممنوع است، در آنجا چه می‌گذرد خدا می‌داند. صلوات بر محمد و آل محمد

 

 

رفتن به نوارابزار