فساد در ایران نهادینه شده است

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، کاظم پالیزدار دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اعلام کرده است فساد به‌تدریج در حال تبدیل شدن به یک ارزش در ایران است.

او ادامه داده است مفاسد تنها با حمایت یا پشتیبانی آقازاده‌ها و ژن خوب‌ها انجام نمی‌شود و افرادی هم که شناخته شده نیستند و اصلا کسی آنها را نمی‌شناسد نیز دارند فساد می‌کنند.

همچنین به گفته وی، مجری معروف تلویزیون بدهکار میلیاردی مؤسسات غیرمجاز است.

پالیزدار اظهار داشته است  اسم این شومن بدهکار مؤسسات را اعلام خواهیم کرد.او در خاتمه در این رابطه ادامه داده است بخشی از مشکلات مؤسسات مطالبات معوقه آنهاست. برای بازپرداخت سپرده‌های مردم باید تسهیلات این مو سسات نیز برگردند. بسیاری از این معوقات نیز برای آدم‌های مطرح است. یکی از این افراد را همه کشور می‌شناسند هر شب با ظاهر و رفتار موجه در تلویزیون برنامه اجرا می‌کند، یک کت و شلوار شیک و پیراهن سفید می‌پوشد و زبان انتقادش هم به سمت همه مقامات جمهوری اسلامی برمی‌گردد. شما اگر خیلی راست می‌گویی، بدهی‌ات را بده، لازم نیست در تلویزیون مانور بدهی و شو اجرا کنی. این فرد اگر بخواهد به این رویه ادامه دهد، اسمش را در رسانه‌ها مطرح خواهم کرد. او چند میلیارد تومان بدهی دارد و دفعه بعد اسمش را مطرح خواهم کرد.