فرمانده قرارگاه مقدم سپاه ایران توسط افراد ناشناس مورد حمله مسلحانه قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز ( محا)٬بنا به مطالب منتشره شده در صفحات اجتماعی٬ یکی از فرماندهان سپاه پاسدارن ایران به نام احمد خادم سید الشهدا، فرمانده قرارگاه مقدم جنوب کربلا برای سلفی گرفتن و تظاهر به کمک به سیل زدگان در مناطق آبگرفته حضور یافت.
در حین بازدید افراد ناشناس وی را هدف حمله مسلحانه قرار دادند.
اما این حمله به سرانجام نرسید و موفق نبود.یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: سردار خادم سیدالشهداء، فرمانده قرارگاه مقدم جنوب کربلا با حضور در مناطق مستعد سیل گرفتگی و اتخاذ راهکار مناسب برای حفظ جان و مال مردم در روستای صحفه درحال بازدید بود.

وی بیان داشت: در حین بازدید، افراد ناشناس، فرمانده قرارگاه مقدم سپاه را هدف حمله مسلحانه قرار دادند که با هوشیاری و اقدام سریع محافظان و همکاری مردم سردار از منطقه خارج و به نقطه امن انتقال داده شد.
همچنین مردم سیل زده در اعتراض به عدم مدیریت رژیم تهران و مشکلات موجود به حضور محسن رضایی که به مناطق سیل زده سفر کرده بود شعارهایی سر دادند.

پیش از این پاسدار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به خشم مردم سیل‌زده روز سه شنبه۱۳ فروردین گفته بود: مشکلات پل دختر خیلی زیاد هستند و هیچ مسئول حکومتی جرأت نداره پاشو اونجا بذاره، خیلی ناراحتن خیلی عصبانی هستند.

همچنین امام جمعه شیراز هم با وحشت از خشم انفجاری مردم گفته بود: «در بازدید از مناطق سیل زده با خشم و عصبانیت مردم روبرو شدیم! من در بازدید از مناطق سیل زده چندین فحش خوردم و اعصابم خرد است!».Comments: 0

رفتن به نوارابزار