شکایت سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) وکلای سیدمحمد خاتمی با اعلام خبر شکایت رئیس جمهور اصلاحات از طرح شکایت علیه کریمی قدوسی خبر دادند.

براسس این خبر با توجه به اختیارات دریافتی از سوی جناب خاتمی، شکایتی را از کریمی قدوسی تهیه و ظرف هفته جاری ثبت دستگاه قضایی نموده‌ایم که امیدواریم مرجع محترم قضایی عادلانه اقدام به رسیدگی و احقاق حق نماید.

طرح شکایت علیه سردار نقدی در سال ۹۵ انجام گرفت و دقیقاً پرونده در تاریخ چهارم مرداد ۱۳۹۵ به شعبه دوم بازپرسی دادسرای رسانه و فرهنگ ارجاع شد.

در دی‌ماه همان سال یعنی در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۹۵ ابلاغیه برای سردار نقدی ارسال شد ولی در این مدت، یعنی ۲۱ ماه آقای نقدی احضار نشده و تنها لایحه‌ای به شعبه ارسال کرده است و نه‌تنها به نظر ما پاسخی به اتهامات نداده‌اند، بلکه چندین تهمت، افترا و اهانت دیگر هم به موکل وارد کرده‌اند.

درخصوص شکایت علیه آقای شریعتمداری راجع به ادعای کذب ایشان مبنی بر دیدار جناب خاتمی با جورج سورس باید گفت علی‌رغم تفهیم اتهام به ایشان و صدور قرار تأمین کیفری (هر چند خفیف‌ترین قرار) لیکن به جهت مطالبه پرونده مذکور توسط دادستان محترم تهران از آن تاریخ تاکنون پرونده به شعبه رسیدگی‌کننده بازنگشته و مراجعات و مکاتبات این‌جانب نیز بدون پاسخ باقی مانده است و کماکان در دفتر دادستان محترم است و منتهی به کیفرخواست نشده است.

به تازگی نیز جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد اتهام عجیبی به رئیس دولت اصلاحات وارد کرده و مدعی شده است: «محمد خاتمی یکی از مهره‌های برجسته فتنه 88، در آن ایام جهت جلب حمایت سعودی برای نامزدی میرحسین به ریاض می‌رود و با ملک عبدالله دیدار می‌کند. در آن جلسه عبدالله خطاب به خاتمی می‌گوید: چرا ایران در منطقه و کشورهای عربی فعال است، می‌خواهید دستور بدهم ایران را روی سرتان خراب کنند؟ خاتمی در پاسخ می‌گوید: اعلی حضرتا در صورت رأی آوردن ما، از هر کجا که امر بفرمایید خارج می‌شویم.» / ایرنا

رفتن به نوار ابزار