شریعتمداری و سیف نشست خبری نوبخت را بایکوت کردند

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) شریعتمداری و سیف نشست خبری نوبخت را بایکوت کردند!

در حالی که طی روزهای اخیر بهم ریختگی بازار های مختلف به سبب نوسانات ارز موضوع اول ایران شده وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس کل بانک مرکزی نشست خبری تیم اقتصادی دولت را بایکوت کرد!

شنیده ها حاکی است بر اساس توافق قبلی مقرر شده بود نشست امروز سخنگوی دولت با حضور کرباسیان، وزیر اقتصاد، سیف، رئیس کل بانک مرکزی و شریعتمداری وزیر صمت و به میزبانی نوبخت به عنوان سخنگوی دولت برگزار شود که در نهایت با بایکوت کردن این نشست توسط سیف و شریعتمداری، اردکانیان وزیر نیرو جایگزین آنها شد!

ناهمگون بودن حضور اردکانیان در نشستی که برابر قول سخنگوی دولت قرار بود با حضور تیم اقتصادی دولت برگزار شود باعث تعجب و البته گله خبرنگاران حاضر در جلسه سخنگو نیز شد.

گفته می شود ولی الله سیف به دلیل قطعی شدن رفتنش از بانک مرکزی انگیزه ای برای حضور نداشته و ترجیح داد به جای این نشست به همایش قوه قضاییه برود!

اما شریعتمداری که از زمان تشدید نوسانات قیمت ها در بازار در هیچ نشست مطبوعاتی یا برنامه رادیو و تلویزیونی شرکت نکرده، همراهی با معاون اول در یک سفر کاری را بهانه قرار داده تا از تیررس انتقاد مستقیم رسانه ها در امان باشد.

رفتن به نوار ابزار