سپاه پاسداران مدعی کشتن 11 فرد مسلح در غرب آذربایجان شد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) نیروی زمینی سپاه ایران از کشته شدن 11 فرد مسلح که قصد نفوذ از منطقه مرزی اشنویه استان آذربایجان غربی به این کشور را داشتند، خبر داد. در این منطقه چندین گروه تروریستی و مسلح کرد فعالیت دارند.

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد 11 فرد مسلح که قصد نفوذ از منطقه مرزی اشنویه استان آذربایجان غربی به این کشور را داشتند در نتیجه درگیری سنگین با نیروهای سپاه کشته و تعداد دیگری نیز زخمی شدند.

در این اطلاعیه عنوان شده است: «شب گذشته یک تیم مجهز تروریستی وابسته به استکبار جهانی و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه که قصد نفوذ به کشور از منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد نامنی و انجام اقدامات خرابکارانه را داشت در کمین نیروی زمینی سپاه گرفتار و طی درگیری سنگین 11 نفر از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و تعداد دیگری نیز زخمی شدند».

این اطلاعیه افزوده است: «با انهدام این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی ضبط شده است».

گفتنی است هفته پیش نیز درگیری مشابهی نیز بین سپاه پاسداران ایران و حزب دموکرات در اشنویه در نزدیکی ارومیه اتفاق افتاده بود.

روابط عمومی سپاه پاسداران ایران «سپاه نیوز»، در 26 ژوئن سال جاری اعلام کرده بود که دردرگیری‌ میان نیروهای سپاه پاسداران این کشور و نیروهای حزب دموکرات کردستان ایران در منطقه مرزی سروآباد و منطقه عمومی مهاباد، واقع در استان آذربایجان غربی 5 فرد مسلح از جمله دو فرمانده آنها به نام های “آرش منبری” و “شورش منبری” کشته شد

رفتن به نوار ابزار