سپاه: خانه‌های تیمی عوامل حمله تروریستی جاده خاش-زاهدان متلاشی شد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) سپاه پاسداران ایران اعلام کرد که خانه‌های تیمی عوامل حمله تروریستی جاده خاش-زاهدان این کشور متلاشی و عوامل این حمله دستگیر شده اند.

به گزارش پایگاه خبری «سپاه نیوز» در اطلاعیه منتشر شده از سوی سپاه پاسدران ایران آمده است: با همت و تلاش های مجاهدانه نیروی زمینی سپاه ، با پیگیری سرنخ‌ها توسط نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه قدس این نیرو، شب گذشته طی عملیاتی سریع و مقتدرانه چندین خانه تیمی در سراوان و خاش که برخی عوامل جنایت اخیر در آن استقرار یافته بودند، شناسایی، متلاشی و تروریست‌های مستقر در آن دستگیر شدند.

این اطلاعیه افزوده است: در این عملیات موفق، سه تن از تروریست ها دستگیر و 150 کیلوگرم مواد آماده انفجار و 600 کیلوگرم مواد انفجاری در حال ساخت و مقادیری سلاح و مهمات نیز کشف گردید.

همچنین با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده همان عواملی بودند که خودروی انتحاری عامل حمله تروریستی اخیر در جاده خاش-زاهدان در استان سیستان و بلوچستان را تهیه، هدایت و پشتیبانی کرده‌اند، تاکید شده است: اقدامات سپاه در پیگیری سرنخ ها برای انتقام قطعی و کامل از هسته مرکزی گروهک عامل این جنایت، ادامه داشته وانتظار است با همکاری دولت و ارتش پاکستان این امر به سرعت محقق گردد.

در این اطلاعیه به جزئیات عملیات صورت گرفته و اینکه آیا تمامی عوامل حمله تروریستی اخیر دستگیر شده اند یا نه، اشاره نشده است.

گفتنی است، 13 فوریه (24 بهمن) در پی حمله تروریستی در جاده خاش-زاهدان استان سیستان و بلوچستان ایران 27 نفر از نیروهای مرزبانی سپاه پاسداران این کشور کشته شدند. ایران در اعتراض به این حمله تروریستی «رفعت مسعود» سفیر پاکستان در ایران را به وزارت امور خارجه احضار کرد.

Comments: 0