سایت دولت بهار، نزدیک به احمدی نژاد فیلتر شد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) کانال خبری دولت بهار در خبری اعلام کرد سایت «دولت بهار» نزدیک به محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسبق ایران از دسترس خارج شده است.

این سایت شامگاه دیروز چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶ و در پی اعلام بست نشینی در عبدالعظیم شهر ری توسط حمید بقایی و دو تن دیگر از افراد نزدیک به محمود احمدی نژاد فیلتر شد. این افراد در اعتراض به فساد موجود در سیستم قضایی ایران و ناعدالتی ها در حکومت ایران به سبک مبارزان صد سال پیش انقلاب مشروطیت ایران، اقدام به بست نشینی در این مکان کردند که نوعی تحصن اعتراضی به شمار می رود.

محمود احمدی نژاد عصر دیروز با حضور در کنار این افراد در ویدیوهایی که در شبکه های اجتماعی ایران منتشر شد، انتقادات تندی از حکومت ایران کرده و گفت که زمان آن رسیده است که برخی ها از قطار انقلاب پیاده شوند. او در پاسخ فشار مسئولان قضایی ایران به حمید بقایی برای اقرار به جاسوسی برخی از نزدیکان احمدی نژاد، با مخاطب قرار داددن خانواده صادق لاریجانی، رییس قوه قضاییه ایران، گفت: ”جاسوس باباته”. او از ادامه این بست نشینی تا رسیدن به حق و حقوقشان سخن گفت.

در روزهای پیش اسفندیار رحیم مشایی، معاون احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری، به اتهام توهین به رهبر ایران و چند اتهام دیگر به دادگاه فراخوانده شد. دیروز مشایی نیز احمدی نژاد را در عبدالعظیم همراهی کرد.

رفتن به نوار ابزار