سکته یک روزنامه نگار٬ بدلیل دلهره شدید از سرنوشت پسرش در زندان اوین

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا)٬ محمد آقازاده روزنامه نگار سرشناس ایرانی بعد از آنکه برای آزادی پسرش که در اعتراضات اخیر بازداشت شده بود٬ به زندان اوین رفت و نتیجه منفی گرفت دچار حمله عصبی شد و اکنون با احتمال حمله قلبی و خونریزی معده در اوژانس بیمارستان شهدای تجریش بستری است و حال عمومی شان خوب نیست.
وی از روزنامه نگاران حامی حسن روحانی بود.
محمد آقازاده حدود یک هفته قبل در حساب توییتری خود اعلام کرده بود فرزند بزرگش بازداشت شده است.

وی در گفتکو با رسانه ها گفته بود: ساعت 8 صبح روز پنجشنبه عده‌ای به خانه ما آمدند و گفتند می‌خواهند پسر بزرگم سهیل را با خود ببرند. ماموران تاکید کردند که می‌دانند فرزندم مجرم نیست در تظاهرات هم حضور نداشته اما سوالاتی درباره دانشجویانی که بازداشت شدند دارند و به همین دلیل هم او را با خود می‌برند. زمانی که سهیل را با خود می‌بردند، قول دادند که او را بعد از 24 ساعت آزادش کنند.

این روزنامه‌نگار همچنین توضیح داد که چند روز پیش فرزندش با او تماس گرفته و در حد حال و احوال پرسی، درباره سلامتش با آنها صحبت کرده است.
گفته می شود عدم ازادی سهیل به رغم قول های داده شده٬ سرگردانی خانواده در برابر زندان اوین و نیز در محاکم قضایی و همچنین نگرانی شدید خانواده از سرنوشت فرزند سبب سکته اقای اقازاده شده است.
رفتن به نوار ابزار