رضا رشیدپور مدعی شد وی را تهدید به قتل کرده اند

 رضا رشیدپور  یکی از مجریان آذربایجانی تبار صدا و سیمای ایران با انتشار متنی در اینستاگرام ادعا کرد: «توی این چند روز برخی با ارسال پیامهای سراسر بی شرمی و الفاظ رکیک به من تلاش کردند که اهداف غیراصیل و کوته نگرانه ی خودشان را پیش ببرند. »

وی افزود :«از گفتگوی طولانی من با یک پایگاه خبری که چند سال پیش صورت گرفته و مربوط به تاثیر سریالهای ساخت ترکیه بر ذهن و جان مخاطب گرانمایه ی ایرانی ست ، چند ثانیه را تقطیع و پخش کرده اند تا به گمان خودشان فضای غرورآمیز پس از انتخابات و شور ملی در میهن عزیزمان و به ویژه ی آذربایجان پاک را تحت تاثیر قرار بدهند . اگر این موضوع به فحاشی به من محدود می شد واکنشی نشان نمی دادم اما از دو چیز نمی توان ساده عبور کرد . اول مادر مهربان و ارجمندم که مورد توهین بی شرمانه قرار گرفت . دوم مام میهن که مورد هجمه ی وقیحانه ی عده ای بی اصالت واقع شده . کودکانه من را تهدید به قتل (!!!!!!) کرده اند … اتفاقا نیک بدانند که چو ایران نباشد تن من مباد.»

هنوز  ماهیت٬ صحت و جدیت ادعای اقای رشیدپور از سوی هیچ نهاد رسمی مورد تایید قرار نگرفته است.

در سالهای اخیر سریالهای ترک که به زبان فارسی از شبکه های ماهواره ای خارج از ایران پخش می شود به صورت گسترده ای مورد توجه فارس زبانان جهان و بخصوص ایران قرار گرفته است.

 

رفتن به نوار ابزار