رد شدن درخواست مجوز برای برگزاری تجمع توسط یاران احمدی نژاد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)،شکرالله حسن بیگی سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران از مخالفت با درخواست برگزاری تجمع اعتراضی از طرف مسئولان دولت دهم در ایران خبر داده است.

وی علت این مخالفت را”اوضاع و احوال کشور” اعلام کرده است.
او ادامه داده است  تا اطلاع ثانوی و بعد از دهه فجر موافق برگزاری هیچ تجمعی نیستیم. بادرخواست تشکل‌های سیاسی و صنفی که خواهان تجمع بودند، موافقت نکردیم و اگر هم چنین تقاضایی به دست ما برسد، فعلا موافق نیستیم.
وی اظهار داشته است تا کنون درخواستی از طرف اطرافیان احمدی نژاد تحویل استانداری تهران نشده است، آنها باید درخواست خود را به فرمانداری تهران می دادند، اما گفتند که درخواست‌شان را به وزارت کشور دادند.
او همچنین گفته است اداره کل سیاسی وزارت کشور یا فرمانداری تهران اقدام به بررسی این درخواست خواهد کرد.
حسن بیگی در خاتمه گفته است وزارت کشور، خود مردم است! بنابراین صدای مردم را می شنود و با جامعه ارتباط دارد. استانداران اغلب در مساجد ضمن اقامه نماز، رو در رو پای صبحت مراجعه کنندگان می نشینند. ولی در وضعیت فعلی کشور با برگزاری تجمع مخالفیم، برای آنکه مورد سوءاستفاده قرار نگیرد.

گفته می شود  7 نفر از اطرافیان محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های نهم و دهم ایران روز سوم بهمن ماه با ارسال نامه‌ای خطاب به وزیر کشور ایران خواستار صدور مجوز تجمع مردمی برای اعلام اعتراض به برخی روندهای جاری در این کشور و انتقاد از شرایط بد اقتصادی شده بودند.

این افراد در این نامه تظاهرات ضدحکومتی اخیر را به حق دانسته، او از برخورد و پاسخ نهادهای امنیتی انتقاد کرده بودند.