راغفر: با افزایش قیمت ارز بانک های ورشکسته و فاسد را نجات دادند

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) حسین راغفر استاد دانشگاه الزهرا از پشت پرده فساد و بسیاری از تصمیم های مجلس و دولت گفت.

او می گوید: دولت و مجلس با افزایش قیمت ارز بانک های ورشکسته و فاسد خودش را نجات داد که مابه‌التفاوت قیمت ارز از ۳.۵۰۰ به ۱۵۰۰۰ به جیب آقایان رفت! دولت و مجلس قیمت سکه را از ۱ میلیون به ۵ میلیون رساند و ۹ میلیون سکه ضرب و پخش شد تا سودش را آقایان ببرند و مردم بدبخت تر شوند!

وی افزود: بانک مرکزی فاسد است و دروغ می گوید و مدام دستش در جیب مردم است! مردم اگر برای حفظ سرمایه به خودرو خریدن و ارز خریدن هجوم می آورند گناهی ندارند، چون صبح بیدار می شوند ارزش پول ملی ۱۰ برابر کم شده است! این تقصیر شماست که چیزی از اقتصاد نمی دانید! خصوصی سازی در ایران فقط در خدمت آقازاده هاست و با آن دارند مردم را غارت می کنند! شک نکنید کسانی از داخل دولت در این فسادها دست دارند! همین ایرانخودرو میلیاردها تومن پول از دولت به عنوان کمک گرفته و باز هم مشغول دزدی از مردم است! پس دستگاه قضایی کجاست!؟ مردم به کجا پناه ببرند!؟

میکروفون نیوز: به دلیل وجود اصل ولایت فقیه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و حاکمیت مطلق ولی فقیه بر تمامی امور  کشوری و شئون لشکری، مسئولیت تمامی آنچه که از سوی دولت و تمامی نهادهای دولتی روی میدهد مستقیما و کاملا بر عهده رهبر است.

رفتن به نوار ابزار