دستگیری یک گروه کلاهبردار تحت پوشش جادوگری در تهران

به گزارش خبرنگارگزاری میکروفون نیوز(محا)، حمیدرضا یاراحمدی سرپرست پلیس آگاهی تهران از دستگیری گروهی از متهمان که تحت پوشش جادوگری و خارج کردن اجنه و شیطان از جسم افراد اقدام به کلاهبرداری یک میلیارد و 500 میلیون تومانی کرده بودند، خبر داده است.
وی در این خصوص تصریح کرده است:یکی از متهمان این پرونده گفته است  اواخر سال گذشته به منظور رفع مشکلات شغلی و خانوادگی، از طریق یکی از بستگان نزدیک خود به صورت تلفنی و از طریق پیام رسان تلگرام با جادوگری به نام ابویاسر آشنا شدم؛ این شخص با بیان اینکه اجنه و موجودی به نام شیطان بحرینی در جسم فرزندانم حلول کرده و قصد آسیب رساندن و کشتن آنها را دارد، با عناوین مختلف اعم از به کارگیری اساتید جادوگری از کشورهای مختلف به نام‌های ابواسحاق، عثمان و نهایتا شخصی به نام “استاد بزرگ” از یکی از کشورهای حاشیه خلیج  جهت کشتن شیاطین مختلف و دفن کردن آنها در بیایان‌های کشور عراق، مجموعا طی چند نوبت مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان از اینجانب دریافت کرد.
این شاکی در ادامه گفته است: پس از پرداخت این مبلغ، ابویاسر با طرح این ادعا که شیاطین قصد دارند تا با جاساز کردن مواد مخدر در خودرو و محل سکونت خودم و دامادهایم، برای شخص من و اعضای خانواده‌ام پرونده سازی کرده و موجب محکومیت زندان یا اعدام بنده یا دامادهایم شوند، اعلام کرد که دوستان و آشنایانی دارد که آنها در قبال دریافت مبلغ 15 میلیارد دیگر حاضر هستند تا این مشکل را رفع کنند؛ اینبار موضوع را با وکیل خود در میان گذاشتم که وی مرا به طرح شکایات علیه ابویاسر ترغیب و تشویق کرد.
یار احمدی در خاتمه عنوان کرده است: با دستگیری ابویاسر و اطرافیانش و انتقال وی به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران، هویت واقعی وی به نام «علیرضا . م» مورد شناسایی قرار گرفت.
رفتن به نوارابزار