توضیحات تکمیلی در مورد ساخت پل توسط شرکت ایرانی در ارمنستان

اقای طهماسبی مدیر مجری پروژه ساخت پل میان ارمنستان و گرجستان در رابطه با خبر «ایران برای ارمنستان پل می سازد/ ادامه زنده سوزی مسافران در جاده مرگ آذربایجان» توضیحاتی به خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) فرستاده که عینا درج می شود:

«با سلام خدمت مدیر مسئول و سردبیر سایت میکروفون نیوز

پیرو درج خبر ساخت پل در ارمنستان توسط کشور ایران لازم است توضیحاتی ارائه شود که بنا رسالت و‌تعهد آن رسانه محترم در انتشار اخبار صحیح می بایست این تو ضیحات در آن سایت درج و انتشار داده شود.
اول اینکه مدیران محترم سایت مذکور می بایست قبل از درج هرگونه خبر و انتشار از صحت و سقم خبر مذکور اطلاع یافته و تمامی ابعاد موضوع مذکور را بررسی و سپس نسبت به انتشار اقدام نمایند و اصل صداقت را در امر رسانه رعایت نمایند.
 بنده مجری پروژه مذکور از طرف شرکت ایرانی می باشم و باید عرض کنم که مراحل اجرای مناقصه پل باگراتاشن از حدود ۱ سال پیش و‌تحت نظارت بانک رشد اروپا و سرمایه گذاری بانک‌ مذکور و بدون دخالت کشور ایران و به صورت مناقصه ۲ مرحله ای انجام شده است. مراحل مناقصه بدین صورت بوده که شرکتها در مرحله تایید صلاحیت شده و شرکتهای موفق در مرحله اول امکان ارائه قیمت به کمیسیون مناقصه تحت نظر بانک رشد اروپا را داشته اند. سرمایه لازم جهت ساخت این پروژه توسط بانک رشد اروپا تامین شده و کشور ایران هیچ گونه نقشی در احداث و اجرای این پروژه نداشته و‌نخواهد داشت.
افتخار موفقیت یک شرکت ایرانی در یک مناقصه بین المللی و پیشی گرفتن از رقبای بین المللی امری است که باعث خوشحالی دولت و‌دولتمردان کشور عزیزمان شده و به همین جهت سفیر ایران در جلسه امضا قرارداد حضور داشته است.
لطفا جهت روشن شدن موضوع و براساس رسالت رسانه ای شما و صداقتی که حتما خواهید داشت ، این توضیحات در آن رسانه محترم درج شود.»
گفتنی است شرکت ساخت تونل، پل و سدسازی آریانای ایران متعهد شده است در طول 19 ماه، کار ساخت و احداث پل باگراتاشن را به پایان برساند.

رفتن به نوارابزار