تهدید مردم توسط دادستان تهران

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران اعلام کرده است که به خانواده ها توصیه می کنیم که اجازه ندهند فرزندانشان در تظاهرات ها شرکت کنند.
او ادامه داده است: خانواده اینها بدانند که دستگیرشدگان تا محاکمه نشوند آزاد نخواهند شد و باید خانواده ها مراقب باشند که فرزندانشان در این گونه آشوب ها شرکت نکنند.

  جعفری دولت آبادی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما به موارد زیر هم اشاره کرده است:

–  در تحقیقات از دستگیرشدگان اخلالگران بازار تهران به این نتیجه رسیدیم که جزو بازاریان نبودند اما اینکه این اقدام آنها سازمان یافته باشد هنوز کشف نکرده ایم.
–  آمریکایی ها تلاش دارند پس از خروج از برجام نشان دهند که در ایران ناآرامی و نارضایتی وجود دارد اما آنها بدانند که نمی توانند مسائل کوچک را بزرگ کنند و مردم ما بسیار هوشیارند.
– پلیس همه محرکان اصلی اخلالگری های اخیر در بازار تهران را شناسایی و دستگیر کرده است و برای ما اثبات شد که دستگیرشدگان جزو بازاریان و اصناف نبودند.
–  به طور قطع دستگیر شدگان تا محاکمه نشوند آزاد نخواهند شد و سیاست دادستانی برخورد قاطع با عوامل ناامنی در حوزه های اجتماعی و اقتصادی است.
– 60 پرونده ارزی در سه ماه اخیر تشکیل یافته است.

–  پرونده های قاچاق ارز از دادسرای جرائم پولی و بانکی به ما ارجاع شده است که برخی رقم قابل توجهی دارد و در یک پرونده که از سال 95 در جریان است برای 15 نفر کیفرخواست داده شده که به دادگاه رفته است.

رفتن به نوارابزار