تهدید خانواده دراویش گنابادی کشته شده در بازداشت توسط نیروی انتظامی

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، خانواده محمد راجی از دراویش کشته شده در بازداشتگاه توسط نیرویی انتظامی تهدید شده اند.

به گفته طیبه راجی دختر محمد راجی علی رغم مخالفت خانوادشان نیرویی انتظامی با توسل به زور و تهدید  نسبت به دفن شبانه پدرشان تاکید کرده است.

وی روز دوشنبه (14 اسفند) به رادیو فردا گفته است که ماموران انتظامی مادرش را تهدید کرده‌اند که اگر جسد آقای راجی دوشنبه‌شب دفن نشود، جسد او دیگر تحویل خانواده نخواهد شد.

طیبه راجی همچنین تصریح کرده است: به گفته‌های مأموران انتظامی جسد پدرشان کالبدشکافی شده است و نتیجه‌ آن دو ماه دیگر اعلام می‌شود.

به گفته وی، بر اساس اعلام مأموران انتظامی پدرش “بر اثر ضربات وارده” به کما رفته و فوت شده است.
او همچنین گفته بود که پدرش هنگام بازداشت در اول اسفندماه «شدیداً ضرب و شتم» شده بود و «حال وخیمی» داشت اما «دست خود را تکان داد» و بعد از آن هیچ تماسی با خانواده نداشته است.

وبسایت مجذوبان نور که اخبار دراویش گنابادی را پوشش می‌دهد، پیش‌تر از کشته شدن آقای راجی در اثر ضربات وارده در حین بازجویی خبر داده بود.

بر اساس گزارش‌ها، محمدعلی راجی، پسر محمد  راجی که متولد سال 1374 است نیز در درگیری‌های خیابان پاسداران بازداشت شده است و در زندان فشافویه به‌سر می‌برد.

حال طیبه راجی در این رابطه هم اعلام کرده است با وجود وعده مسئولان برای آزادی برادرش، به او حتی مرخصی برای حضور در مراسم دفن پدرشان هم نداده‌اند.

 

رفتن به نوار ابزار