تنش در کابینه روحانی/آخوندی قلدری می کند

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، اکبر ترکان مشاور عالی رئیس جمهور ایران اعلام کرده است که عباس آخوندی فردی لجباز، مستبد و قلدر است.

ترکان در این باره تصریح کرده است: آخوندی مستبد است افرادی که تصور می‌کنند همه چیز بلدند و بقیه چیزی سرشان نمی‌شود این اشتباه است.
وی در گفتگو با روزنامه شرق آخوندی را با این صفات خطاب کرده است.
عباس آخوندی وزیر مسکن،شهرسازی و راه در کابینه حسن روحانی است.
گفته می شود عباس آخوندی و اکبر ترکان در امور نوسازی بافت های فرسوده  نقطه نظرات مقابل هم درباره آيين‌نامه جديد وزارت راه‌ و شهرسازی در راستای  لغو ارجاع نظارت به سازمان نظام مهندسی دارند.
ترکان در این خصوص ادامه داده است: ابلاغیه‌ها طبق قاعده مصوب هيئت وزیران، باید توسط سازمان نظام مهندسی کشور به استان‌ها ابلاغ شود و آنها اجرا کنند. سازمان نظام مهندسی و وزارت کشور نظرات آقای آخوندی را خلاف آیین‌نامه می‌دانند و این را برای اجرا ابلاغ نکرده‌اند. اما ایشان خطاب به نظام مهندسی می‌گوید من خلاف قانون کنم و شما به کلانتری بروید. این درست است که ایشان قانون‌شکنی کند و ما در کلانتری شکایت کنیم؟ وقتی موضوعی در داخل دولت قابل حل است، ارجاع کنیم که قوه قضائیه حل کند؟ پیشنهادم این است که آقای آخوندی، خودشان را عضو دولت بدانند و کارهایشان را با دولت حل کنند. لازم نیست ایشان بگوید از من به کلانتری شکایت کنید. این روش درستی نیست. ما باید در دولت مشکلاتمان را حل کنیم.
رفتن به نوار ابزار