تحصن مسافران پرواز تهران مشهد در فرودگاه

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) مسافران پرواز هواپیمایی قشم ایر به مقصد تهران، در فرودگاه مشهد، بالاخره با شکستن تحصن خود در فرودگاه مشهد سوار هواپیما شدند.

به گزارش ایلنا، مسافران پرواز ۱۲۰۳ ساعت ۲۲ قشم ایر به مقصد تهران که در اعتراض به تاخیر سه ساعته و عدم عذرخواهی مسئولان ایرلاین از سوار شدن به هواپیما ممانعت کرده بودند، ساعت 2 بامداد سوار هواپیما شدند تا با پادرمیانی مدیر فرودگاه مشهد این تحصن خاتمه با

این مسافران که از ساعت ۹ شب در فرودگاه در انتظار انجام پرواز خود بودند تاکید کرده بودند در صورت عذرخواهی رسمی مدیران این هواپیمایی و کسر ۵۰ درصد از هزینه بلیت‌ها حاضر به سوار شدن هستند که پس از یک ساعت با پادرمیانی مدیر فرودگاه مشهد و وعده پیگیری حق و حقوق آنها در تهران سوار هواپیما شدند.

تاخیر در پروازها در هواپیمایی های ایران به اندازه ای زیاد است که مسافران انتظار ندارند که هواپیماها در موقع خود حرکت کنند و همواره دست کم 20 – 30 دقیقه تاخیر دارند. علاوه بر این کهنه بودن ناوگان هوایی ایران و سقوط های پیاپی هواپیما در سالهای اخیر،  سبب شده است که مسافران تنها در صورت اجبار از هواپیمایی های ایران استفاده کنند.