دستگیری مسافرکشان متجاوز کرجی به 10 زن

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز دو متهم زنان جوان را به عنوان مسافر سوار ماشین می‌کردند و در اطراف کرج آنها را مورد آزار جنسی قرار می‌دادند و اموال‌شان را سرقت می‌کردند.

به گزارش شرق، اولین شکایت توسط دختری جوان به ماموران داده و وی مدعی شد وقتی به عنوان مسافر او را سوار ماشین کردند در بیابانی روی صندلی عقب ماشین مورد آزار قرار دادند.

در حالی‌که تعداد شاکیان رو به ‌افزایش بود ماموران متوجه شدند متهمان به صورت باندی و با برنامه‌ریزی قبلی این جرایم را انجام می‌دهند و فقط اموالی را می‌دزدند که قابل ردیابی نیست.

در مدت سه سال تعداد شاکیان دو مرد ناشناس به ۱۰ زن افزایش یافت، بنابراین گشت‌های پلیس در مسیری که احتمال می‌رفت دو مرد متجاوز مرتکب جرم شوند فعال شد تا اینکه ماموران به پرایدی که با مشخصات خودرو متهمان شباهت داشت، مشکوک شدند. وقتی ماموران به این ماشین نزدیک شدند متهمان آن را رها کردند و پا به فرار گذاشتند. اتومبیل به پارکینگ پلیس انتقال یافت و تحقیقات آغاز شد. ماموران متوجه شدند شماره‌ پلاک ماشین مربوط به مردی به‌نام “ش” است که در اطراف کرج زندگی می‌کند. وقتی ماموران به خانه این فرد رفتند متوجه شدند او همان متهمی است که دنبالش می‌گردند. خانواده‌ این مرد گفتند چند روزی است از “ش” خبر ندارند و نمی‌دانند کجاست.

بررسی‌های پلیسی ادامه یافت و ماموران بعد از مدتی توانستند “ش” را در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت کنند. او که در ابتدا مقاومت می‌کرد بعد از چندین جلسه بازجویی بالاخره لب به اعتراف گشود و گفت: من با همدستی یکی از دوستانم به‌نام “خ” زنان را می‌دزدیدم و مورد آزار قرار می‌دادیم و بعضی از آنها را که مقاومت می‌کردند با مواد بی‌حال‌شان می‌کردیم.

گفته می شود احتمال افزایش تعداد شاکیان وجود دارد ضمن اینکه برخی از قربانیان دچار بیماریهای حاد روحی و جسمی شده اند.

رفتن به نوار ابزار