تاخیر 15 ساعته پرواز تهران – استانبول

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، پرواز تهران_استانبول که قرار بود ساعت 23:30 شب گذشته تهران را به مقصد استانبول ترک کند، بعد از دو عملیات پروازی ناموفق هنوز نتوانسته مسافران خود را به مقصد برساند.

به گفته یکی از مسافران اولین پرواز به دلیل آنچه نقص فنی عنوان شد،بعد از دو ساعت به فرودگاه تهران بازگشت مسافران از هواپیما پیاده شده و نزدیک به دو ساعت بعد شرکت هواپیمایی اعلام کرده با برطرف شدن نقص فنی بار دیگر پرواز از سر گرفته خواهد شد.
طبق اعلام این مسافر، در حوالی ساعت پنج صبح امروز مسافران بار دیگر به هواپیمای ابتدایی سوار شدند و پرواز آغاز شد، اما حوالی ساعت هشت صبح بار دیگر با تکرار نقص فنی هواپیما به تهران بازگشت.
این مسافر ادامه داده است که پس از این اتفاق شرکت هواپیمایی اعلام کرده مسافران می توانند تمام مبلغ خرید بلیط خود را پس بگیرند، اما جز تعدادی محدود مابقی مسافران با اعتراض نسبت به فرآیند این پرواز از تخلیه این هواپیما خودداری کردند.
براساس برنامه اعلام شده یک هواپیما از یکی دیگر از ایرلاین های ایرانی مسافران این پرواز به سمت استانبول خواهد بود، هرچند آخرین پیگیری ها نشان می دهد با گذشت بیش از ۱۲ ساعت از زمان برنامه پروازی ابتدایی هنوز این پرواز جایگزین فراهم نشده و مسافران در سالن CIP فرودگاه امام خمینی  در انتظار هستند.
رفتن به نوار ابزار