بقایی: اتهام سکه تکذیب شد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، حمید رضا بقایی معاون اجرای محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران امروز پس از خروج از دادسرای تهران گفت  “بازپرس شعبه 4 ادعای نقل قول کشف 2000 سکه از منزل اینجانب را تکذیب کرد.”
وی همچنین در حین خروج از دادسرا به ماموران نیروی انتظامی که حضور داشتند، شاخه گل هدیه داد.

سایت  دولت بهار منسوب به احمدی نژاد در این باره گزارش داده است که حمید بقایی ظهر امروز پس از خروج از دادسرا هم گفته است “بازپرس شعبه 4 ادعای نقل قول کشف 2000 سکه از منزل اینجانب را تکذیب کرد.”
بنابراین این گزارش حمید بقایی دیروز در کانال خود نوشته بود:”… خبری شنیده ام مبنی بر این که مراد عباسی، بازپرس شعبه ۴ دادسرای فرهنگ و رسانه (که گویا پرونده حسین فریدون برادر حسن روحانی در شعبه او است) ادعای دروغ کشف 2000 سکه طلا در منزل اینجانب را مطرح نموده است! فردا که همدیگر را دیدیم موضوع را از او می پرسم و تحقیق می کنم ، اگر تکذیب کرد، حتماً تکذیبیه اش را اعلام خواهم کرد…”
حمیدرضا بقایی معاون اجرایی احمدی نژاد به همراه علی اصغر حسینی وکیل اش، علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای احمدی نژاد و حبیب جز خراسانی مسئول حسابداری دولت دهم امروز برابر با 13 آذرماه در دادگاه حضور یافته بودند.
در حکم بقایی، توهین به مسئولین قوا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی علت حضور در دادگاه عنوان شده بود.
پیشتر حمیدرضا بقایی و دیگر مدیران ارشد در دولت محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران، علاوه بر اتهامات مذکور، برای پاسخگویی به اتهامات مالی،اختلاس،سواستفاده از بیت المال و…به دادگاه احضار و محاکمه شده بودند.
در این میان افراد مذکور جهت اعتراض به روند اجرای عدالت در قوه قضائیه ایران،  به سنت بست نشینی در حرم عبدالعظیم حسنی شهر ری در جنوب تهران روی آورده بودند.
متعاقبا احمدی نژاد با حضور در حرم عبدالعظیم حمایت خود را از معاونانش اعلام کرده بود.
احمدی نژاد علاوه بر حضور در جمع بست نشینان، طی مصاحبه ای که در سایت دولت بهار انتشار یافت به شدت از قوه قضائیه انتقاد کرده،و صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه ایران را فاسد و دیکتاتور خوانده بود.
رفتن به نوار ابزار