برگزاری جلسه مشترک ستاد اقتصادی دولت و مجلس ایران

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا)٬ جلسه مشترک ستاد اقتصادی دولت و اعضای هیات رئیسه کمیسیون تلفیق مجلس ایران امروز با حضور حسن روحانی رئیس جمهور و علی لاریجانی رئیس مجلس این کشور در دفتر رئیس جمهور برگزار شد.

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران در پایان این نشست گفت: “باید برای بیش از یک میلیون و 33 هزار جوان که وارد بازار کار می شوند نیز بتوانیم شغل فراهم کنیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ایران، رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه “در سال آینده هیچ گشایشی که در سال جاری برای مردم در حال انجام است، کم نخواهد شد”، ادامه داد: “همچنان آنها برای سال آینده هم در چارچوب بودجه سال 97 صورت می گیرد و به اضافه اینکه کمک هایی که الان در حال ارائه آنها هستیم و سالانه بیش از 48 هزار میلیارد تومان بین اقشار مختلف و خانوارها توزیع می شود، در سال آینده کم نخواهد شد”.

به گفته نوبخت برای اتمام بیش از 71 هزار پروژه که 65 هزار پروژه آنها استانی و 6 هزار پروژه ناتمام ملی است باید با روشی از همکاری بخش خصوصی کمک گرفت. وی اظهار داشت: “صندوق توسعه ملی و نظام بانکی هم کمک می‌کنند و مصمم هستیم بیش از 126 هزار میلیارد تومان هم برای طرح‌های ناتمام عمرانی صرف کنیم”.

وی ابراز امیدواری کرد سال آینده برای ایران سال خوب اقتصادی باشد.

 

رفتن به نوار ابزار