برگزاری اردوی مختلط و کنسرت در دانشگاه آزاد اسلامی ممنوع اعلام شد

 به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)،ابراهیم کلانتری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه‌ای برگزاری اردوی مختلط و کنسرت در دانشگاه آزاد اسلامی را ممنوع اعلام کرده است.
این بخشنامه به تمامی واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه در سراسر ایران ابلاغ شده است.
بخشنامه مذکور در 8 ماده ابلاغ شده است که در ماده های شماره 4 و 5 برگزاری اردوی مختلط و کنسرت را به شرخ زیر ممنوع اعلام کرده است:
-برگزاری اردوهای فرهنگی، علمی و ورزشی در دانشگاه‌ها ضروری اجتناب‌ناپذیر است. با این وجود برگزاری این اردوها به صورت مختلط، تحت هیچ شرایط و عنوانی مجاز نیست. انتظار می‌رود روسای محترم واحدهای دانشگاهی در راستای تحقق این امر و اجرای “آیین‌نامه اردوهای دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی” مصوب جلسه 297 شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مورخ 1395/6/15 ف، موضوع را در جلسه شورای دانشجویی و فرهنگی واحد مطرح و دستور لازم را در خصوص اجرای هر چه بهتر این آیین‌نامه صادر کنند.

– اجرای هرگونه برنامه‌های موسیقی در دانشگاه تنها بر اساس آیین‌نامه “برنامه‌های موسیقایی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور” شماره 5217/ 94/ دش مورخ 18/ 11/ 94 مصوب جلسه 277 شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مورخ 14/ 10/ 94 است. بنابراین برگزاری کنسرت‌های موسیقی در محیط‌های دانشگاهی ممنوع است و مراکز دانشگاهی تحت هیچ عنوان یا مراسمی مجاز نیستند به برگزاری آن اقدام کنند.

 

رفتن به نوارابزار