برادر معاون روحانی به صورت”رای باز” در روز آزاد و در شب زندانی می شود

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، در حالیکه محمود ایثاری وکیل مهدی جهانگیری برادر معاون حسن روحانی رئیس جمهور ایران دیروز اعلام کرده بود خبر آزادی مهدی جهانگیری را تکذیب می‌کنم. امروز یک منبع آگاه در رابطه با وضیعت وی گفته است:
“چند روز است برای انجام برخی امور به صورت تحت الحفظ به دفتر کار خود در خیابان فرشته می روند و بعد از اتمام کار دوباره با ماموران امنیتی به محل بازداشت خود منتقل می‌شود.”
این منبع آگاه که نامش اعلام نشده است ادامه داده است اینکه می‌گویند ایشان با کاهش برخی محدودیت‌ها آزاد شده‌اند یا می‌تواند به خانه خود برود صحت ندارد. با توجه به مسئولیت‌های بالای اقتصادی مهدی جهانگیری و معلق ماندن بسیاری از امور به سبب بازداشت وی، این تصمیم گرفته شد که تحت‌الحفظ به محل کار خود برود و اوراقی که لازم است با امضای ایشان باشد، اعم از صورتجلسه‌ها و چک‌ها را امضا کند و برخی امورات دیگر را انجام دهد.
مهدی جهانگیری، برادر معاون اول رئیس جمهور ایران، رئیس‌گروه مالی گردشگری و نایب‌رئیس‌اتاق بازرگانی تهران اواخر مهر امسال به دلیل مسائل مالی بازداشت شد.
وی در شهر کرمان توسط فرماندهی سپاه ثارالله دستگیر و به محاکم قضائی تسلیم شده بود.
اگرچه به اعتراف اکثر مقامات ایران فساد گسترده در بین سران حکومتی وجود دارد، اما برخی معتقدند که پرونده جهانگیری سیاسی و برای باجگیری جناح های قدرتمند نزدیک به علی خامنه ای، رهبر ایران، از دولت حسن روحانی است.
رفتن به نوار ابزار