بحران برفی در تهران/ مردم ساعتها در اتوبان تهران کرج بدون کمک

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) مسدود شدن اتوبان کرج به تهران سبب گرفتار شدن هزاران دستگاه خودرو برای بیش از ۸ ساعت شده است.

بنا به عکس های ارسالی از کاربران شبکه های مجازی این خودروها از ساعت حدود ۸ شب گذشته یعنی شنبه ۷ بهمن در این جاده گیر افتاده اند و مسافران در وضعیت بغرنجی به سر می برند. مسافران اعلام کرده اند که ساعت هاست در این مسیر بدون اینکه کمکی برسد در داخل ماشین هایشان مانده اند و سرمای هوا و کولاک اجازه پیاده شدن از ماشین را نمی دهد.

پلیس راهور ایران نیز اعلام کرده است که این حادثه به دلیل قیچی کردن یک دستگاه تریلی باری که مسیر را بسته است، ساعت ۴ صبح روی داده است امام مسافران می گویند که بسیار قبل از آن هم این مسیر بسته شده بود. مسافران می گویند خبری از پلیس و یا امدادرسانان در اتوبان نیست. برخی مسافران اعلام نگرانی کرده اند که احتمالا حادثه منجر به یخ زدگی و مرگ مسافران نیز بشود.

از طرف دیگر در داخل شهر تهران نیز بارش برف سبب شده است که بسیاری از خیابان ها و اتوبانها بسته شوند. در برخی خیابان ها برف درختان را شکسته و خیابان کاملا مسدود شده است.

مردم در داخل شهر به شدت در جابه جایی و حمل و نقل دچار مشکل شده اند و برای اجتناب از ماندن در خیابانهای برفی به مترو رویآورده اند که همین نیز سبب شده است مترو به طرز وحشتناکی شلوغ شود.