بازگشت سریع شاهرودی از آلمان به ایران

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا)٬ یکی از اعضای دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، بازگشت او به ایران را تایید کرد.
او به این سوال که آیا روند درمان آیت الله شاهرودی به پایان رسیده که به کشور بازگشتند تنها به این پاسخ بسنده کرد گفت که «ایشان به ایران بازگشتند» و از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.

حدود سه هفته پیش سیدعلا هاشمی شاهرودی فرزند آیت الله سید محمود هاشمی با اشاره به تعطیلی دروس آیت الله هاشمی شاهرودی برای تکمیل دوره درمانی گفته بود آیت الله هاشمی شاهرودی برای تکمیل دوره درمانی سفری به خارج از کشور کردند و به زودی باز می گردند.
هفته پیش نیز پرویز داودی، رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حاشیه‌های سفر آیت‌الله هاشمی شاهرودی به آلمان، گفته بود این سفر بنا به توصیه موکد پزشکان و برخلاف میل آیت الله هاشمی شاهرودی انجام شده است و اگر ضرورت پزشکی اقتضا نمی کرد، هیچ دلیلی برای اعزام ایشان به آلمان نبود.

بازگشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی از شهر هانوفر المان پس از ان صورت گرفت که جمعی از ایرانیان در برابر بیمارستان محل اقامت وی تظاهرات کردند٬ مطبوعات آلمان شاهرودی را به عنوان یک فرد قاتل در نظام قضایی ایران معرفی کردند و یکی از شخصیتهای سیاسی آلمان اقدام به شکایت علیه وی در دادگاهی در این کشور به اتهام جنایت علیه بشریت نمود.

رفتن به نوار ابزار