انتصاب یاران احمدی نژاد در پست های اقتصادی آستان قدس در مشهد

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)،برخی از وزرا و یاران محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران به سمت های مهم مدیریتی در سازمان های اقتصادی آستان امام رضا در مشهد منصوب شده اند.

ابراهیم رئیسی رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران در اردیبهشت ماه امسال، ریاست آستان قدس امام رضا در مشهد را بر عهده دارد.

 روزنامه وقایع اتفاقیه در این رابطه گزارش داده است:”جمع اصولگرایان در آستان قدس رضوی در ماه‌های اخیر جمع‌تر از همیشه شده است. آنها مدیریت سازمان‌های اقتصادی آستان را هم برعهده گرفته‌اند تا شاید آینده سیاسی منتقدان دولت از آستان قدس بگذرد.در میان احکامی که ابراهیم رئیسی در طول مدتی که از ریاستش بر آستان قدس رضوی می‌گذرد صادر کرده است،‌ چهره‌های اصولگرای بسیاری صاحب منصب شده‌اند که البته سابقه اجرایی مشترکی هم داشته‌اند به نام «عضویت در دولت محمود احمدی‌نژاد.» احمدی‌نژادی‌ها همان‌طور که در ستاد انتخاباتی رئیسی دست بالا را داشتند در آستان قدس رضوی هم احکام بی‌شماری گرفته‌اند که البته بیشترین میزان حضور آنها در سازمان اقتصادی رضوی است.
جایی که تصمیم‌گیری در مورد نزدیک به 40 هلدینگ اقتصادی را رصد و در مورد آنها تصمیم‌گیری می‌کنند. در میان چهره‌هایی که در ماه‌های اخیر به آستان قدس رضوی پیوسته‌اند چهره‌هایی همچون فرهاد رهبر که این روزها ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده دارد یا مسعود میرکاظمی وزیر نفت و نیرو در دوره محمود احمدی‌نژاد هم به چشم می‌آید.”