افشاگری بی سابقه احمدی نژاد علیه قوه قضائیه/من جاسوس و دزد نیستم

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران در رابطه با شرایط قضایی و ساختار قوه قضائیه در ایران دست به افشاگری بی سابقه زده است.

احمدی نژاد در مصاحبه تازه و در یک  وئدیو 38 دقیقه ای که عمدتا ساختار قوه قضائیه در ایران را هدف قرار داده است خطاب به مردم می گوید:مردم، بچه‌هایم جاسوس نیستند  برادرانم چاقو تیزکن نیستند برادرانم زمین‌خوار نیستند خود من هم 63 حساب شخصی ندارم که هر ماه سودش را بگیرم. هر کس بگوید “دزد” به رئیس قوه قضائیه بر می‌خورد.

او ادامه داده است کار قوه‌قضائیه دیگر برای ملت و مملکت هم خطرناک شده است. تمامی قدرت‌ها در این قوه جمع شده و این غلط است و باید اصلاح شود.

احمدی نژاد درباره جریان محاکمه حمید رضا بقایی هم گفته است با پرونده‌سازی میخواهند آقای بقایی را در دادگاه متهم کنند. به آقای جوانفکر اتهام زدند که در توهین به قوه‌قضائیه مشارکت داشتند.

وی ادامه داده است رئیس قوه حساب باز کرده و پول ملت را داخل این حساب می‌ریزد و سود آن‌ را شخصا مصرف می‌کند. این قوه خیلی به حیثیت جمهوری اسلامی ضربه زده و کارش تمام است.
احمدی نژاد در بخش دیگر مصاحبه اش می گوید ما انقلاب کردیم که قوه‌قضائیه بشود دیکتاتوری قوه‌قضائیه؟ این قوه برخلاف رهبر ایران و برخلاف قانون عمل می کند و کار این قوه ”تصمیم سیاسی در لباس قضایی” است، کجای دنیا وکیل را محکوم می کنند. او می افزاید اگر کسی هم بخواهد این ظلم را علنی کند برایش پرونده قضایی می سازند، اگر می خواستیم دیکتاتوری قوه قضاییه باشد که قبلا بود.

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) ویدیویی از محمود احمدی نژاد در فضای مجازی ایران منتشر شده است که او در قوه قضاییه را دیکتاتور خوانده و می گوید که دیگر هیچ امیدی به اجرای عدالت نیست.

محمود احمدی نژاد پیشتر نیز به سیستم قضایی ایران انتقادات تندی کرده است.  او بارها قوه قضاییه و بسیاری از سران حکومت ایران را تهدید کرده است که دست به برخی افشاگریها خواهد زد.