اظهارات شهرام جزایری در رابطه با مناظره احمدنژاد و کروبی

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)،شهرام جزایری تاجر و فعال اقتصادی که پیشتر به جرم اختلاس به زندان محکوم شده بود نسبت به اظهارات مقامات سیاسی در باره ارتباط با وی واکنش نشان داده است.

او در این ارتباط اظهار داشته است  مقادیری از اموال خودم را صرف امور خیریه کردم و درصد خیلی کمی را هم از طریق مهدی کروبی و بقیه دوستان صرف این امور کردم.

مهدی کروبی از رهبران معترض به انتخابات جنجالی سال 1388در ایران می باشد که هم اکنون در حبس خانگی بسر می برد.

در جریان مناظره ها و تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 88، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران کروبی را متهم به شریک در فعالیت های پولشویی های جزایری کرده بود.

وی بطور صریح در این رابطه و در جواب سوال زیر گفته است:

“چند سال پیش و در اوج مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 88 و حتی پیش از آن، بحثی در مورد پرداخت پول از سوی شما به آقای مهدی کروبی در زمان ریاستش بر مجلس شورای اسلامی، مطرح شد. ماجرا چه بود؟ پس از آن باز هم در دنیای سیاست سرمایه گذاری کردید؟
من که توضیح دادم و رسیدگی‌های دقیق قضایی هم شد. فکر می‌کنم که رهبری انقلاب هم دستوری در این مورد داده بودند. وجهی که آقای احمدی‌نژاد در مورد آن حرف زدند به هیچ وجه آنگونه نبود که مطرح شد. اولا که من بنا بر حکم بالاترین مرجع قضایی کشور که دیوان عالی کشور است، هیچ یک از اموال دولتی را تضییع نکردم. مقادیر متنابهی از اموال خودم را خیرات کردم و درصد خیلی کمی را هم از طریق آقای کروبی و بقیه دوستان صرف این امور کردم. مثلا شما نامه نوشتید و این نامه به من ارجاع شد. من هم چک گذاشتم و لیستی از اسامی را نوشتم که با سرلیستی این بزرگواران بود. دستگاه قضایی هم به این موضوع رسیدگی کرد. این بازی‌های آقای احمدی نژاد بود که این مساله را آنگونه مطرح کرد. الان هم شما عدم صلاحیت این فرد در طرح چنین موضوعاتی را می‌بینید. ”