اخبار متناقض قتل امام جمعه نسيم شهر توسط چند جوان ناشناس در نزديكی دفتر خود

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز (محا) دو خبر در خصوص قتل و یا عدم قتل امام جمعه نسیم شهر منتشر شده است.

بر اساس خبر  اول:

ساعت ٩شب يكشنبه ١٩ خرداد در حاليكه احمد محسن زاده امام جمعه نسيم شهر از محل دفتر كار خود واقع در ميدان رجايي، خيابان آزادگان، نبش كوچه امامت خارج مي شد توسط دو فرد ناشناس با سلاح کمری مجهز به صدا خفه کن مورد تهاجم قرار گرفت و در دم جان سپرد.

به گفته شاهدان عيني، دو فرد ناشناس سوار بر يك دستگاه موتور سيكلت كه چهره خود را پوشانده بودند، پس از اين كه امام جمعه نسيم شهر از دفتر خود خارج گرديد به سمت وي حركت كرده و با شليك 5 گلوله به وي بسرعت از صحنه گريختند.
سرعت عمل مهاجمين و استفاده از كلت مجهز به صدا خفه كن باعث شده بود كه شهروندان حاضر در صحنه، تا دقايقي متوجه نقش بر زمين شدن امام جمعه نشوند.
وزارت اطلاعات به مطبوعات دستور داده است كه اين خبر را به هيچ وجه علني نكنند. با گذشت چند روز از اين تهاجم مسلحانه، تاكنون هيچ خبري حول اين قتل در رسانه ها منتشر نشده است. گفته مي شود كه دستورالعمل وزارت اطلاعات مبني بر رسانه اي نكردن اين خبر به دليل ايجاد تاثيرات سوء بر روي جامعه و روحانيت بوده است.
اين دومين مورد از هدف قرار گرفتن امام جمعه ها در يك ماه اخير است. صبح روز 8 خرداد حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه كازرون نيز در مقابل منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و در بیمارستان کازرون جان به جان آفرین تسلیم کرد.

خبر دوم؛

خبرگزاری میزان: صادقی دادستان شهرستان بهارستان برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر به قتل رسیدن حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن زاده امام جمعه نسیم شهر را تکذیب کرد.

بنابر این گزارش؛ از ساعاتی پیش برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر به قتل رسیدن حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن زاده در فضای مجازی منتشر شده است.

رفتن به نوارابزار