آزار جنسی یک پسر دیگر در پایتخت ایران

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، یک پسر نوجوان 16 ساله بنام پوریا توسط 2 نفر مورد آزار جنسی قرار گرفته است.
این حادثه طی روزهای اخیر و در تهران رخ داده است.
به نوشته خبرگزاری رکنا این 2 فرد اعتیاد به مواد مخد شیشه بوده اند و در روز حادثه به بهانه جابجایی فرش این نوجوان را به داخل خلوتگاهشان کشانده و دست به آزار جنسی زده اند.
این پسر همراه با پدرش در دادسرای تهران گفته است: عصر بود که پس از تعطیلی مدرسه به سمت خانه مان می رفتم که پسر جوانی جلوی راهم را گرفت و خواست تا برای جابجایی فرش خانه شان کمکش کنم وقتی وارد خانه شدم پسر جوان چاقویی روی پهلویم گذاشت و خواست تا آرام باشم.

گفته می شود هم اکنون این دو فرد دستگیر و با تشکیل پرونده آدم ربایی و تجاوز جنسی راهی بازداشتگاه شده اند.

پیشتر شهین علیایی زند عضو هیئت علمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران از تغییر شیوه کودک آزاری و آزار جنسی در ایران خبر داده است.

در رابطه با تغییر شیوه آزار جنسی در ایران یادداشتی به شرح زیر توسط خبرگزاری میکروفون نیوز انتشار می یابد:

خیرا اخباری از رسوایی جنسی در محافل مذهبی در ایران به رسانه ها و محافل عمومی درز کرده است که همگی حاکی از وجود بحران شکننده اخلاقی در میان این اقشار و مجالس مذهبی در ایران حکایت دارد، محافلی که در تئوری آموزه های همچون “پاک دامنی”،”حیا و عفت”،”تقوای الهی” و از این دست مفاهیم شرعی و قرآنی را با خود حمل می کند اما در عمل به مرکز فساد اخلاقی تبدیل شده است.

همچنین شیوع این شیوه آزارجنسی و مقاربت مدعیان دینی با کودکان همگی نشان از وجود بحران و فضای ملتهب جنسی در ایران حکایت دارد که این نفوذ آنقدر در جامعه ایرانی نهادینه و اشباع شده است که سر از بیت رهبری و محافل عزاداری در آورده است.

در زیر به مواردی از این رسوائی های اخلاقی موجود از جمله در مدارس و در میان مداحان، تعزیه گران و قاریان قرآن اشاره می شود که هر کدام باعث ایجاد مباحث جنجالی در بدنه جامعه ایران شده است و علی رغم طرح آن ها در قوه قضائیه با حمایت سران حکومتی عملا تبرئه شده و در مواردی قربانیان این فساد اخلاقی تحت تعقیب قوه قضائیه قرار گرفته اند:

– سعید طوسی قاری محبوب رهبر ایران در تابستان سال گذشته از سوی چندین خانواده متهم به آزار جنسی پسربچه های زیر سن قانونی شدکه در نزد وی آموزش قرانی می دیدند.

متعاقبا محمود صادقی نمانیده تهران اقدام به انتشار دست نوشته های جنجالی سعید طوسی که در حد اعتراف وی به انجام اعمال منافی عفت با شاگردانش می باشد کرد و پس از شکایت اولیای دم از طوسی به قوه قضائیه نهایت حکم تبرئه شدن او صادر شد و برعکس خانواده قربانیان مورد تهدید مقامات قضائی از جمله غلامحسین اژه ای سخنگوی قوه قضائیه واقع شدند.

– در هفته جاری اخباری در صدر رسانه های ایران با این تیتر قرار گرفت که یکی از مسئولان “اقازاده “دبیرستان پسرانه مقطع متوسطه اول واقع در یک مجتمع آموزشی غیرانتفاعی در منطقه 2 تهران، اقدام به اذیت و آزار جنسی گروهی از دانش‌آموزان پسر کرده است.

یکی از مادران دانش آموزانی که مورد تجاوز قرار گرفته است به رسانه ها گفته است:”معاون انضباطی مدرسه با دادن مشروبات الكلى به دانش آموزان در نمازخانه،آنها را مجبور به برقراری رابطه جنسی می کرده است.”

تصاویری از این ناظم مدرسه در شبکه های اجتماعی انتشار یافته است که نشان می دهد در مراسمات عزاداری حضور فعال داشته است همچنین وی از طرف رسانه های ایران نوه امام جمعه سابق شیراز معرفی شده است.

– همچنین در سال گذشته خبر دستگیری دو مداح معروف تهران و نزدیک به بیت رهبری ایران یعنی رضا هلالی و روح الله بهمنی به جرم جاسوسی در پوشش روابط جنسی برای اسرائیل باعث بروز جو التهابی در رسانه های خبری ایران گشت.

رفتن به نوارابزار